snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Rastlinska šola, naloga

Rastlinska šola, naloga

0
Marjetica cveti od marca do novembra. Velika je okoli 15 cm. Raste na travnikih, zelenicah in ob poteh.Nazobčani lopatičasti pritlični listi navadne marjetice (Bellis perennis) so široki do 15 mm. Oblikujejo zimzeleno listno rozeto, iz katere požene pokončno ter gostodlakavo steblo. Marjetica ima rumene cevaste cvetove obkrožene z belimi jezičastimi cvetovi. Spodaj košek obdaja še ena vrsta, okoli 5 mm dolgih, topih zelenih ovojkovih listov. Navadna marjetica raste na zmerno bogatih, zmerno kislih, svežih tleh s srednjo količino humusa na prisojnih, zmerno toplih legah. V Sloveniji je splošno razširjena in pogosta vrsta.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Smetišnica


Objava:

Bodimo prijatelji

Ogledov: 104 Odgovorov: 7
 
0
Objava:

Sola ustvarjanja???

Ogledov: 66 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

That's me 😭

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Narocniki🩷

Ogledov: 80 Odgovorov: 4
 
5
Objava:

Za skate lover

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Skrivni nabiralnik

Ogledov: 67 Odgovorov: 0
 
1
ena
Objava:

hitr

Ogledov: 127 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

Vaquita

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
6
Nega potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Mozolji na hrbtu

Hej! Počasi imam valeto in na hrbtu imam mozolje. Naredili so se mi poleti, med poletnimi počitnicami. Ne vem kako se jih naj znebim in ker bo počasi valeta, ne želim biti tam z aknami. K zdravniku ali pa k dermatologu pa ne želim iti, ker se mi zdi, da bom predolgo čakala na vrsto. Bila bi vesela vsakega izdelka, ki bi mi ga priporočili. Hvala že v naprej!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(108)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(129)
Ne preberem Ti&jaz.
(44)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Wowwww lolyyy js nism vedla da ti tko dobr ...
 
1.Eeee.... tk iskreno... niti ne vem kaj ...
 
Love.dogs
jaz pa frizijec bjuti in blisk:horse:
 
spremljam:grin::grin:
 
niceeeeeeeeeeeeeeee
 
prijavim seeee:grinning:
 
Kakšno tekmovanje? O čem