snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Razjasnilo glede hiroshi

Razjasnilo glede hiroshi

5
Hai! <3
Torej, zadnje čase dobivam veliko vprašanj in sporočil glede Hiroshi, tako da bom zdajle vse razjasnila:

Poglejte. Hiroshi je objavila nekaj mojega, vendar se tega ni zavedala. Opravičila se mi je. Jaz sem se opravičila njej in ji odpustila. Vsak si zasluži drugo možnost in odpuščanje je del človeštva. Hiroshi je super osebica, res, ampak zaradi tistega sem bila malo jezna nanjo. Ampak sem ji odpustila in ji napisala opravičilo, ki ga je (mislim da) prebrala. Toda zdaj je šla iz pila. Imam slabo vest, kot da sem vsega kriva. Ljudje se pač motimo, delamo napake in se iz njih učimo, in jaz sem se naučila, da nikoli ne smem obtoževati. Zdaj pa druga stvar. In to je odhod Hiroshi iz PILa. Hiroshi v kotiček dobiva veliko sporočil, in mene vedno bolj stiska pri srcu. Ampak ljudje na pilu prihajajo, odhajajo, zaradi različnih razlogov. Tudi v resničnem življenju je tako. Nihče ne sovraži Hiroshi, vsi delamo napake. Če se je odločila da gre, ji nič ne branim, seveda jo bom pogrešala, ampak ona ima svoje mnenje in jaz svojega.


To je bilo samo moja plat zgodbe, na PILu je vedno več dram, in mislim, da smo jih že vsi malo naveličani. Hiroshi imam rada in sem ji oprostila, to, ali bo ostala ali ne, pa je samo njena stvar.


Hvala za čas in lysm,
Power Girl
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jojjj...
pa ona je bla tolk fajnnn!!!
za kero objavo se je šlo???
sori ker te to sprašujem...
in nisi kriva vsak je včasih mal jezen:smirk:
0
 
Poglej na njen profil
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo lepa objava :sparkling_heart:
Razumem kako se počutiš, ko kdo kaj fejka, ker meni se to tudi zdaj dogaja zaradi vseh teh božičnih blogov (ne da sem jezna, meni je čisto vredu, ker vem, da je še polno drugih zelo navdušenih za božič). In ko sem enkrat povedala svoje mnenje na čisto prijazen način v enem od blogov, me je avtorica bloga že takoj napadla. Mogoče je mene zaneslo, ali pa njo. Ampak to ni važno.
Naredila si prav, da nisi ostala tiho, in prav tako je Hiroshi naredila prav da se ti je opravičila, in to da si ji ti oprostila je bilo tudi prav. Sama pravilna ravnanja, zato se nima nihče tukaj sekirati, ker težave, kot so te, pridejo in grejo. Mogoče je bilo pretirano od Hiroshi, da se je odločila iti s pila, ampak to je - kot si rekla - čisto njena odločitev.
Upam da Hiroshi pride nazaj, ker je res v redu oseba.
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
0
 
Hvala ti💖. Super si :)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne sekiraj se preveč. Ti vbistvu nisi kriva. In ja, ljudje vsak dan odhajajo, prihajajo pa novi.
Mi nismo jezni nate Power girl. Pa tudi ne na Hiroshi. Ona je naredila napako, da je "prekopirala" (pa čeprav ga ni) tvoj blog, ti pa si naredila napako, ko si bila malce jezna nanjo.
Ampak seveda ni bilo s tem nič narobe! Jaz bi bila tudi malo užaljena in jezna, če se bi zgodilo meni.
Tako da ne krivim ne tebe in ne Hiroshi.
Upam da pride nazaj in oprosti za tisto sporočilo v kotičku.
Res ti nič nen zamerim
WikiDuo
0
 
Ojla :)
V redi je, tudi jaz upam da pride nazaj.
Lysm <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Power Girl, res se ti ni treba sekirati. Verjamem, da ti ni bilo ravno všeč, ampak upam, da pride nazaj. Ni ti treba skrbeti, sicer pa zelo lepa objava. :sparkles:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Smetišnica


Objava:

Nimam pojma

Ogledov: 24 Odgovorov: 2
 
2
OMG
Objava:

KALLY

Ogledov: 16 Odgovorov: 1
 
0
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Brezplačno predavanje 2. del...

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Brezplačno predavanje...

Ogledov: 36 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

I'm so happy guyss

Ogledov: 61 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Za speddypiglet

Ogledov: 78 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Probavam neki...

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
0
gyat potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

samoza

hejj okej tisti ki nistem 15+ ne gledat soo pls ne zbiaat objave sma lej nek obdobje mam k sm ful na se€& pa to in a je ok ce grem rect starsem da grem na spregod v gozd ubistvu grem v goszd amaok bom tam se samozadovoljevala?? pac hocm nek adventuress
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(115)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(143)
Ne preberem Ti&jaz.
(46)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Pač ena
Hej, slaba volja ne opiše tebe in tvoga življenje, ...
 
GIRL FIRST OF ALL - SORRY K TOK DOLG NISM ...
 
živiš ker si the best punca
 
Hejj, jaz sem misla it delat v meka, ampak ...
 
hahaha prvo kar sm sla pogledat je to al ...
 
vidla sm da so vlk hodl delat na bazene pa ...
 
nimam pojma kaj se je zgodilo to je 2 del
 
To je zelo lepo. Enega mi naredi za rd (saj ...
 
Baby Monster Fan vn me je vrgl😉😉
odjavlam se od tetvoje cudne igre. btw. ta ...
 
Lepo!!!!!! Pa VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imej ...
 
1.marry 2.kiss 3.kill
 
Besty, ful dobra darila!! Pač js lovam kinder ...