Bralna značka

Pa še ali je kdo bral knjigo Izkrivljena ljubezen (teisted love) in ce je primerna za 15 let?
lp
asica
Odgovori:
Mislm ja ta knjiga je kar težka za povedat za bralno ker se v vsaki knjigi zgodi tok tvistow.... Jst prebrala to lani (12 sm bla in sm še kr). Za bralno značko sm jst povedala 2del (za učitljico še težji) in poj sm šla pač po vrst kva se je zgodil pa kako je blo na koncu knjige (učitljca mi je drgač rekla da je čist zmedena). Predlagam da enkrat doma poskusiš pa boš videla.
Lp Bailey

Moj odgovor:

Svetovalnica
Ucenje
tenkju ce kdo kj loh pomaga pr tem
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.