Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Do I do right?

Do I do right?

0
Silverskateboardontheroad
Ojla vsem skupaj.
Mene nekaj zanima torej jaz sem 9a razred in v paralelki je neka punca, ki me zadnje čase pozdravlja in se poskuša pogovarjati z menoj, jaz pa ji odgovarjam na kratko in se je izogibam zato, ker me ves čas sprašuje ena in ista vprašanja in se počutim kot, da me ima za budalo. (ves čas me sprašuje:"Kako si?", "rabiš pomoč pri učenju?" "mi daš svoj snep?" in to ne enkrat v enem dnevu ampak ta tri vprašanja ponovi 6-10 krat v enem trenutku ko me videva)
Sprva sem ji dala svoj snap. In pričakovala, da bo vse okej. Ampak ta punca še zdaleč ni vredu. Ves čas se prilizuje učiteljem, prav tako pa meni.
Lani, sem prišla na to šolo in sem se enkrat poskusila pogovarjati z njo in me je ignorirala, to je tudi eden od razlogov zakaj se tako obnašam do nje.


Skrati pa se počutim krivo in bedno, ker sem taka po drugi strani pa me jezi in mi gre na živce.
Ali delam prav?



Prosim pomagajte.
Lep pozdrav,
Silverskateboardontheroad
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla, moj nasvet je da ji poveš da te moti da ti toliko teži s sporočili. Če ne bo nehala jo blokaj, ali pa ignoriraj. Samo resnico ji povej in če bo razumela se lahko še naprej družiš z njo če pa ne pa jo raje samo odstrani in se ne obremenjuj.
upam da sem ti pomagala
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Najbolje je, da se z njo pogovoriš. Povej ji, da če se želi s tabo pogovarjat, naj začne pogovor kot se za gre. Sicer, da te vpraša "kako si?" ni nič narobe. Pač poveš kako si in jo vprašaš nazaj. Velikokrat je tko, če nekdo nekaj kar naprej sprašuje na isti način, želi, da se njega vpraša nazaj isto.

Drugače pa odkrit pogovor. Če pa ne bo nehala, jo pa ignoriraj. Kot,da je ni.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Singlegirl
Objava:

Soplesalec na valeti

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
0
ohhhh🎀
Objava:

helpp

Ogledov: 40 Odgovorov: 2
 
0
Nevem1234
Objava:

UMETNIŠKA GIMNAZIJA

Ogledov: 29 Odgovorov: 0
 
0
Axiety girl
Objava:

Motnje hranjenja

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Darilo

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
0
Šestosolka
Objava:

3. TRIADA

Ogledov: 65 Odgovorov: 2
 
2
skrivnostno srce
Objava:

Crush

Ogledov: 47 Odgovorov: 4
 
0
ghfujdkfjgutriekoldkfjgturieowplwsdekfrjtiueowplrk
Objava:

beli tok

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
1
Axiety girl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Motnje hranjenja

jaz mam en velik problem. strah me je jesti. da se bom zadušila. da se mi nekje zatakne hrana. premišljujem sam o tem. hrana se mi gnesi, ko jem premišljujem o vsakem požirku. ne morem več. hočem ven iz tega. enkrat sem že šla čez to, sam ni bilo tako hudo. sam jokam. nihče me ne razume. prijateljic pa nimam da bi jim povedala. bojim se da bi me ljudje kritizirali in obsojali zaradi tega. to ve samo moja mama. ko jem me je strah in ne delam drugega kot premišljujem o hrani, potem grem na wc in to kar je ostalo v ustih izplunem (ne izbruham) sam splavim si ven usta. moja mama je edina ki me razume. samo ko je poleg upam jesti. čez 3 tedne gre za 4 dni na izlet. strah me je da mi bo preveč. je edina katera me razume. čeprav se ji zadnje case to zdi noro. imam hude migrene in občutek da bom padla skupaj. prejšnji teden sem šla od pouka zarafi tega. prbič sem to nekomu zaupala. strah me je. rabim pomoč!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Šestosolka
2
 
2
love.L.girl
4
 
3
helpppp
2
 
7
Strahec
2
 
8
Anonimnica26
4
 
9
Bubi
4
 
10
Problemček z soš.
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hiphop_girl
Hej, girl, vse je okej. Če ti hrana več ...
 
Kr enaa
Jaa tko k je rekla baletgirl11 - nc nisi ...
 
Mogce rec da si sele 8 razrd in da se ti ...
 
🤥🤥🤥
ja povej mu to ig🫡
 
🤥 Zaznan
steklenica z listki ko so notri listi na ...
 
jp cist nice tok k jst.
 
Nism zih da je to real. Mogoc bi loh bil ...
 
ka pa te zanima?
 
ja. pomir se bla si u bolnci. nima te lih ...
 
Lala kiki234
hoj mene tud zanima a če se samo zadovoljuješ ...
 
ne morem ti pomagat:confused::sweat: nikol ...
 
Živijo! Glede učiteljev ni bilo na naši ...
 
Hej! Če bi nam bolj opisala situacijo ali ...
 
Hej! To je povsem odvisno od šole. V vsaki ...
 
in? nerazumem kaj pričakuješ od odgovorov?