Fant
3
hej jaz imam eno vprašanje. no torej fant recimo mu N. no in je moj sosed. in pred dvema dnevoma mi je začel vsak dan pisati če sem v njega. in danes je vprašal njegovo sošolko ki je moja prijateljica če ona ve kateri fant je meni všeč. in počasi dobivam feeling da mi postaja všeč. pliss help ali je N v mene?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja. Nisem strokovnjak ampak tolk filmov pa serij ko sem pogledala pol lahk rečem da ja:heart::upside_down:
4
Zradiran račun
Uff... Na tvojem mestu bi šla bolj počasi, sam ne pre počasi. Torej ne ga kar direktno vprašati ker ga bi ful presenetilo in ne bo hotel odgovoriti. Lahko se začneta pogovarjati in počasi premakneš temo na to. Npr ga vprašaš če ma simpatijo... Itd ❤️
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Haha on je 100% vte ti boš pa kmal 100% vanga!<3333
Go girl!<333
Go girl!<333
3
Moj odgovor:
Nega
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Mozolji na hrbtu
Hej! Počasi imam valeto in na hrbtu imam mozolje. Naredili so se mi poleti, med poletnimi počitnicami. Ne vem kako se jih naj znebim in ker bo počasi valeta, ne želim biti tam z aknami. K zdravniku ali pa k dermatologu pa ne želim iti, ker se mi zdi, da bom predolgo čakala na vrsto. Bila bi vesela vsakega izdelka, ki bi mi ga priporočili. Hvala že v naprej!
Vprašanje
Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(113)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(137)
Ne preberem Ti&jaz.
(45)





