snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Ljubezen pa take fore...

Ljubezen pa take fore...

6
Suna
Hej!
Jaz sem že iz 1. razreda v enega fanta in ne vem kako mu to povedat. Je tak da bi vse povedal okoli v razredu (temu mi pravimo radio) in me je sram priznat. Rada bi bila z njim. Mislim da tudi on nekaj čuti do mene. Rada ga imam on pa tega ne ve, jaz pa ne vem kako bi mu to povedala. Nimam njegove telefonske ampak mu lahko preko Teamsev napišem. Vseeno me je strah, da se bo norčeval. Sicer bom sošolko vprašala če lahko pomaga:) Drgač pa mi je res zlo všeč in bi rada z njim hodila:)
No kakorkoli prosim za velio odgovorov:) :wink::wink::wink::wink:
Lp (zaljubljena) Suna
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js imam ist problem:upside_down:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej! Mam nekaj izkušenj:joy:. Uglavnem. Ne bodi čisto direktna. Ne povej mu takoj v obraz: VATE SEM! To bo odreagiral presenečeno in ne bo vedel kaj naj naredi. To vrjetno vodi do tega, da vsem izblebeta. Malo ovinkari. Predlagam, da začneš tako: Oj. Neki ti morem nujnega povedat, ampak obljubi, da ne poveš nikomur. Če boš, nikoli več ne govorim s tabo (ok zadnje lahko spustiš). Potem pa se mu bo počasi (mogoče) že svitalo kaj imaš v mislih. Če je tako neveden in ne bo vedel pa povej tako: Lej ti si mi res všeč. Ne le kot prijatelj, ampak kot nekaj več... Prosim ne norčuj se in ne govori okoli, ker nočem izpasti neumno. Če bo rekel enako, potem imaš ogromno srečo:wink:. Če bo pa rekel da ni pa se zmenita, da ne izčveka vsega in da se do tebe obnaša normalno (pri meni je delovalo).
Sicer pa: Veliko sreče! Vrjamem vate:blush::wink:!
Tvoja dg
3
 
Waaaawwww si supr povedala, mogoč si tut men pomagala k nevem kako mu povedat da sm mu všeč😍😍😍
 
Hej! Glih prej sem brala kok dobre nasvete daješ! Ful bi se rada naročila nate pa ne vem kako. Hvala za tole zgoraj🤗 Tnx
 
Ooooo hvala. Sicer se ni treba naročiti name, ker nilogar ne slilim. Lahko pa klikneš na mojo slikico (moj profi) in imaš tam naroci se. Hvala.
In ni zakaj, rada pomagam😉😊
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zdravo!
Moj predlog je, da poskušaš ugotoviti ali tudi on goji čustva do tebe in koliko časa sta običajno skupaj/se družita/si pišeta itd...
Če ti je res všeč vendar se ne družita (ali pa ne delata kaj od zgoraj navedenih stvari in) bo to priznanje predvsem nerodno.
Predlagam ti tudi, da mogoče premisliš o uporabi stavka; "obljubi, da ne boš nikomur povedal" in o uporabi ultimatov. Običajno ima to ravno nasprotni učinek kot si ga želiš.

Lahko narediš lyric prank (če ne veš kaj to je, pojdi gledati na yt - res je dobro!) in na osnovi njegove reakcije lahko vse skupaj obrneš na hec, ali pa se bo iz tega kaj razvilo (ta metoda je preverjena).

Če mu boš pisala preko teamsov predlagam, da ko bo konec vsega pogovora ali pa kar sproti - da brišeš sporočila!

To je samo nekaj predlogov. Upam, da ti bodo mogoče kaj pomagali in, da bo šlo vse kot po maslu:)

L.
1
 
L.
Suna
Res hvala tudi teb in vsi ste mi zlo pomagal!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem bila tudi od 1. razreda v enega in sem mu to pred 2 mescema povedala preko vibra. Odreagiral je z besedo OK.. nato pa sm ugotovila .... NO po mojem mal ampak res mal ovinki pol mu pa reč da nej nikomur ne pove. Kokr vem ni še nobenem tega povedu, kr noben ne šepeta po razredu al pa kej tazga tako DA MU POVEJ. Če si tako sramežljiva kot jst mu rajš povej prek družabnih omrežij ne direkt. Pa če ne odreagira kokr misiš pol NE NAPISAT DA SI GA PRENKALA.
1
 
In zate enako velja!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


naPILjena od Pila
Objava:

Kaj?????????PIL??????Napaka pri tiskanju?????

Ogledov: 23 Odgovorov: 2
 
0
Lemur.si
Objava:

Cankar tocke

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
0
kenja
Objava:

aparat z< zobe

Ogledov: 57 Odgovorov: 5
 
0
ohh
Objava:

DEBELOST

Ogledov: 77 Odgovorov: 4
 
0
girliee
Objava:

Tko res nevem

Ogledov: 55 Odgovorov: 1
 
0
Pikca
Objava:

SH....

Ogledov: 105 Odgovorov: 3
 
1
Stress girl
Objava:

Nezdravo prehranjevanje

Ogledov: 58 Odgovorov: 1
 
1
Rachel Green
Objava:

Klepetalnica

Ogledov: 73 Odgovorov: 2
 
1
girliee potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Tko res nevem

hojlaaa,
pac js nevem ka nej nrdim, ker mi je en zloo usec sam je tko 4.letnik in js sm nizji klas. pac a ma kdo kake ideje kaj nrdit kr tko sm dost shy pa ne morm kr prostpt pa se zacet rendom pogovarjat, ce se se nisva pogpvarjala na omrezjih pa si tud tko ne upam kr bi se pol zlo akward pocutla. tkoo a ma kdo kakrsnee kol nasveteee?
hvalaaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(41)
Vesela šola me ne zanima.
(66)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(112)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(36)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

3
hiphop_girl
3
 
4
enhypen is ot7
3
 
5
Cccccaaaaannnkkkaarrrrr
5
 
7
Kini12234
2
 
8
Budbdhd
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Včasih so tudi posterji čudno natiskani, ...
 
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL Žal se je v tiskarni, ...
 
iskreno iz izkušenj je največja napaka da ...
 
ocena je na koncu dneva še vedno samo številka ...
 
hej....nvm....23.so baje uradni rezultati
 
Mama rada kupuje tam, baje so cene bolano ...
 
to je cist normaalno jst sm u dva k sta best ...
 
ce te je strah povej cloveku k mu najbols ...
 
uporab povrst in se used na njega in se zibi ...
 
ce te bo fant zrd tega pustu je pac bols ...
 
loh probas s povstrom pac da se useds na ...
 
pomojm da ni pac sori da ti to povem sam ...
 
iskren se pogovorita o tem pac pa ne nared ...
 
jst se isto rezm in pac iskrn tega ne mors ...