snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Moj muci

Moj muci

1
Fun-girl
Hejjj vsi pilovci in pilovke!
Meni je včeraj muci umrl. Avto ga je povozil. Vem, da je pri mačkah tako, ampak sem zelo žalostna. Starša sta rekla, da bomo čez nekaj časa dobili mucko sicer bo ta zadnja. Spomnim se dogodka včeraj, ko sem šla ven in ga zagledala krvavega na tleh. Začela sem se tako jokati. Še zdaj mi je hudo.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla,
te cisto razumem. Meni je moj macek umrl letos junija in smo ga mogli dt uspavat ker je bil ze zelo star. Si pa predstavljam da ce vidis svojo zival mrtvo krvavo na tleh je se slabse. Macka dolgo nebos prebolela, men je umrl 5 mescov nazaj pa se vedno jokam.. sm drgac dobila dva nova mucka oktobra ampak a ves nikol nemore bit isto ker ko si na zival navezan ti bo se dolgo cajta tezko. Pomoje se boste mogl navadt na zivljenje brez ljubljencka neki cajta pa pol dobro premislit ce hocete novo zivalco. Res moje sozalje in naj mucek pociva v miru<33
2
 
Fun-girl
Hvala🥰
 
Itak<33
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,
I get you...meni je umrlo že 9 muckov (jih je avto povozil, so enostavno izginili, smo jih morali dat uspavat...). Verjemi, daje muci še vedno s tabo, mogoče se ti zdaj zdi nemogoče da ti ne bo šlo na jok ob misli nanj, ampak daj si čas...po enem letu boš vesela da si ga imela priložnost poznati in se boš spominjala le najlepših trenutkov z njim. Jaz sem si pomagala tako, da sem si naredila majhen albumček z njegovimi slikicami, jim naredila video iz njihovih slik in se jim zahvalila da sem jih spoznala. Daj si čas, jokaj. Okrasi njegov grobek z kamenčki, solarnimi lučkami...moje sožalje, upam da uživa v mačjih nebesih
0
 
Fun-girl
Hvala😇
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Helpppppp
Objava:

Karies?🙁😣

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 44 Odgovorov: 2
 
0
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 50 Odgovorov: 1
 
0
Njokica
Objava:

Poopy situacija

Ogledov: 77 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skavi

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Filmi

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

nvm😭

Ogledov: 115 Odgovorov: 3
 
4
zanimanje za gim
Objava:

gcc ali lava ali kajuh

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
1
zanimanje za gim potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

gcc ali lava ali kajuh

hej
js se ne morem odlocit med temi solami a mi lahka kdo pomaga ce je kje
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

možno je da je to sam zobni kamen (glede ...
 
hej drgac ne se ozirat na starse kaj ti recejo ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
ko bota plesala ce se da se probej pogovarjat
 
Skrivna gospa božiček🤶
1 je tako ko mala punčka menja ko igračke ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
gcc for sure
 
za to ce te ugrabjo ti predlagam da pogledas ...
 
sva ze dve:wink::smile::sweat_smile:
 
Oj, jz sm januarja dobil zgornji in pred ...
 
ojla, jaz sicer nimam čist navadnih zvezdic ...
 
js po moje v Konjice gimnazija
 
girll sm ne brigej se zanje pa bo
 
D123
watchseries pa sflix
 
hmmm primerjaj ce si jealous tut zard koga ...
 
kyloren
poglej na tinyzone
 
Bellaza2
hi jst mam psa in je fajn. nevem reč mogoč ...