moji ljubezenski problemi
0
Metka
Živjo. Prosim pomagajte ker sem čisto zmedena.Torej prejšnje šolsko leto smo kot razred dobili novega učenca ki je bil od vseh nas nekaj let starejši. Takrat se mi ni zdel nič posebnega zdaj pa sem zatreskana v njega. On in vsi ostali tega ne vejo (niti svojim BFF še nisem povedala ker mislim da nebi razumele). Nekatere sošolke govorijo da je on v punce njegovih let (sepravi par let starejše od mene), sama pa mislim tudi da je v eno mojo sošolko (ki je enaka stara kot jaz) in zelo veliko časa preživi z njim.Torej problem je da hočem da bi bil ta fant vame(vsaj zatreskan če že ne kaj drugega). Kaj naj naredim? Kako bo ta fant postal vame? Nočem seveda mu tega že zdaj povedati da sem zaljubljena vanj ker dokler on ni vame bi se zelo osmešila. Vem da je dolgo sporočilo ampar res prosim pomagajte!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Imam enak problem samo da ni moj sosolec
0
cool punca😎
In kaj si ti naredila
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
moj odgovor je lahko ena beseda: GOOGLE
veliko pomoči boš dobila od googla, ampak samo če oš z njim dobra prijateljica
napiši npr. "ali sem mu všeč" "kako mu biti všeč" "kako mu povedati da mi je všeč" itd.
upam da sem ti pomagala
veliko pomoči boš dobila od googla, ampak samo če oš z njim dobra prijateljica
napiši npr. "ali sem mu všeč" "kako mu biti všeč" "kako mu povedati da mi je všeč" itd.
upam da sem ti pomagala
0
hvala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jas mam tudi probleme z ljubeznijo samo povem ti ne znori zaradi njega in ne delaj norij in kaži to da si v njega kot npr. ngova slika al kaj podobnega jas sem znorela od ljubezni do njega pa je predakeč šlo še učiteljica je zvedla in njemu povedla idi postopoma in počasi
Lp Neža
Lp Neža
0
Zaljubljenka
Moj odgovor:
Stranger things fanica
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Plis help
no jaz sem 7. razred in sem pred kratkim bila na praznovanju rojstnega dneva pri moji sosošolki. in potem ker nam je bil dolgčas ke moja prijateljica rekla greva klicat fante iz mojega razreda, ker je moja najboljša prijateljica v drugem razredu kot jaz. no in jaz jih kličem ona pa vpraša enega izmed njih s kom bi plesal na valeti. in potem smo bili na callu 10 minut ker se ni mogel odličiti in potem je izrekel moje ime. mene bi skoraj kap. poleg je bila pa še sošolka, ki je v njega zaljubljena. in ona se je sprla z mano da ji ga jaz kao poskušam vzeti. jaz in on se veliko druživa, smejiva, ... ampak jaz nisem v njega. ampak me bolj skrbi da je on vame, ker ko sem želela da pove nekaj mojemu crushu (8. razred) je obljubil da bo in na koncu ni. je pa njegov najboljši prijatelj zatk tukaj ne vidim logike. in od takrat dalje se sploh ni z njim pogovarjal. veliko naju zafrkavajo čež da sva par ampak jaz se vedno derem na tistega, ki to pove on pa povej z mirnim glasom nehaj in to je to. zdaj pa ali je možno da je zaljubljen vame?? plisss pomagajte mii. kaj naj naredim z njim in z mojim crushom?!





