Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Npz 9 razred

npz 9 razred

0
pacctojekrnekk
hojj, mene ful skrbi. a ste se kej prpravlal? kok se prpraulate? kok naj se najbols ce se v soli nic ne prpraulamo? zelim dobro pisatt obupaanaa sm
hvalaa
lp
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
heej, pac prvo morm rec da je to tk glupo pac kaj je fora tega da se steje za sredne kr neki. drgac mi smo se u soli tko eno 2 npz ja iz mat pa slj resli drgac pa 3. predmet mamo geo uno se tut prpraulao neki. drgac p nas jih ful doma resuje npzje stare tk da ti bo pomoje najbulje to da vidis sistem pa use. pa srecno pri slj u pon.aja drgac ce slucajn neves sm poguglas npz 9 razred pa ker predmet rabis pa dobis resitve pa same pole.
obx
2
 
pacctojekrnekk
okjj tnxx, kok % pa kej resis za vajo pa kk si zeliss pa pricaujes
 
pa za % odvisno ker predmet zelim si met pa kje 70 al 60 procentou edino slj bi mela bulje ceprau tut ce bo slabse je men useen kr nimam omejitve sm se necm v os zamerit ucitlom ce preslabo pism plus vidi se u sš kok % si meu tut bres omejitve
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mi se u soli prpravlamo tko da js pol sama doma nc ne vadm(razn ce pac dobimo npz za domaco) . drgac pa ja lah si sprintas od prejsnjih let npzje. pac napises NPZ 9. razred in tko mislm da bi mogu bit ze prvi link ta pravi in mas tm tko use npzje (+ resitve da si lah pol pregledas ce mas prou).
0
 
pacctojekrnekk
okjj tnxx, kok % pa kej resis za vajo pa kk si zeliss pa pricaujes, mene res skrbii kr ma moja sola mal.mest in omejitev
 
Hotla bi met tko 70+ % kr v sestem klasu kokr se spomnm sm mela use 80+. Ampak tud ce ne bom mela 70+ me itak ne skrbi Tok kr nism zgubla velik tock od ocen. Zdej za vajo ne vem kok sm mela ker tko nikol ne sestevam tock.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pr nm v šoli smo za slovenščino dobil en npz pa smo resil, za mato nm je zdej zacela dajat za domoa narest ene 2, pa še priprave je organizirala en mesec nazaj, tko da resujes pa jo lahko se kje uprasas. Za gefo nm je ucitl cez celo leto dajou posamezne naloge tko enkrat na usake tolk. Se pa tudi doma prpraulam, sicer samo za slovenscino, tko prejsn tedn sm si zaceu printat stare pole, si nastimu timer 60 min in rešvou. Tko da ja zdej sm u mal vec k enem tednu resu cca. 6 pol, kar se mi zdi solidno.
0
 
npz
pacctojekrnekk
kok % pa kej resujea? pa kok si zelis emt
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla, pa mi smo se u soli kr pripravlal na te npzje. Meli smo prov 1 dan namenjen temu in smo cel pouk vadili. Sicer pa doma kar veliko vadim, pri slj ciljam vsaj 90% pri mat pa bom srecna z 80 - 85%. Pa ti, poleg tega kam boste sli naprej? Vso sreco vsem v ponedeljek:blush:
0
 
Enadevetarkazupanjem
pacctojekrnekk
uffd, lepee stwvilke js bi prsla na gimnazijo sam nevem. bom zacela zdej mal pole resvat kr u soli nismo nic
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 36 Odgovorov: 2
 
1
kitka
 
1
Objava:

Selitev

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 68 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 108 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 79 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 76 Odgovorov: 2
 
1
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 119 Odgovorov: 3
 
0
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(28)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(11)
Šport me na sploh ne zanima.
(17)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej, drugače nimam izkušenj, vendar verjetno, ...
 
Men težijo k mam skor usak dan drgačno frizuro ...
 
js hodim na lavo. ko sem sla na informativce ...
 
sj ni vazn kj nosis to je tvlja odlocitev ...
 
zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob: