Sad
5
Ogromenoroblem
Oj. js sm stara 12 in sem punca. hodim na tajski box 3 krat tedensko in judo 1-2 krat tedensko.problem je da mam velik misic in da mi nekatere punce govorijo da sem ko fant kr jih mam tok (sixpack,noge in roke) kaj naj nrdim
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
girl imaš vsaj lepo postavo pa body tea. iskreno so ti samo folš ker imaš mišice. ne sekiri se. malo se považi:stuck_out_tongue_winking_eye:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pomoje da so ti sam folž ker mas take misice. Ce si v osmem je to "super za tvvojo kondicijo". Pomoje jih sam ignoriri. Kmal se bojo naveličale, bos vidla.
Smuti:cherries:
Smuti:cherries:
1
V šestem sm
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vredu si, sam fovš so ti <3
pomoje v tem da maš dosti mišic, sploh ni problem., ker ti bo pri športu šlo ful dobr pri vsem I think da sploh v šestem ko se (vsaj u nasi soli) zacnejo vaje ki zahtevajo fizično moč. super si:blush::sparkles:
pomoje v tem da maš dosti mišic, sploh ni problem., ker ti bo pri športu šlo ful dobr pri vsem I think da sploh v šestem ko se (vsaj u nasi soli) zacnejo vaje ki zahtevajo fizično moč. super si:blush::sparkles:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne zmeni se za to,to da imaš nekaj mišič momeni samo to da imaš lepo postavo in dobro prihodnost v športu,nadaljuj s tem kar delaš in bodi ponosna kako fit si:smiley:
1
55201
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
men se to zdi fobr, tko da kr tko naprej:hugging:
0
Brinx
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Srečo maš. Vrjetno so sam zavistne. Kr tko naprej!! :thumbsup_tone1::smiley:
0
@knjigožerkaa@
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oj, js treniram 7× na teden plavanje pa mam zelo velik mišic pa mi včasih punce rečejo da nimam nč špeha in da zarad tega nism punca. pa jih ignoriram
0
Ok1234
Moj odgovor:
Svetovalnica
lashess
hejj, jaz sem pred kratkim začela nositi maskaro. Imam ravne in dokaj kratke trepalnice, uporabljam catrice lash curler in max factor tubing maskaro. Maskara je okej, nima wow efekta da pa dolžino. Maskara bi zgledla ful boljše če bi mi curler boljše curlo lashese. Problem je da od strani se vidi da so curlane ker je lepa C oblika od spredaj ni realno nič razlike pa sem probala že tisoč različnih tehnik...za valeto si bom verjetno z fenom malce segrela curler da bo malo boljše curlal...ma kdo kake tipse? pa tipse kak applayat maskaro da bolj povzdigne trpalnice? hvalaa
lpp
lpp
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Če veš da jo boš dobila lahko v lekarni kupiš ...
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


