snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Šola v naravi

šola v naravi

0
Lanči667
ojla mene zanima kaj naj storim, gremo v šolo v naravi in tam bomo tudi kolesarili jaz pa sem bila en mesec nazaj prvič po 3 letih na kolesu (bojim se prometa in bližine avtomobilov)
in ne vem kaj naj storim :grimacing::neutral_face::thinking:
ali ima kdo kakšno idejo prosim napiši vesela bom vseh odgovorov
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pozdravljena!
Ojoj priporočam ti, da malo doma vadiš kolesarjenje če te je strah avtomobilov itd. prosi starše ali če imaš brata ali sestro če se pelje z tabo. Lej nimaš razloga za strah sej itak boste kolesarili v skupini oz. skupaj boste in ti nima kaj biti. Vozniki avtomobilov te že ne bodo povozili ker bi plačali kazen in ziher sem, da raje pazijo na kolesarje kot plačajo ne vem kakšno vsoto dnarja zaradi neke prometne nesreče. Samo vozi se ob robu vozišča ali po pločniku in se ne oziraj preveč na avtomobile oni te bodo že prehiteli če bo potrebno. Res je, da je v prometu treba paziti itd. samo nosi zaščitno čelado milsim da kolenčnikov in komolčnikov ( ščitnikov ne potrebuješ) glej jaz verjamem vate, da ti bo uspelo. Saj veš vaja dela mojstra. Doma samo vadi kolesarjenje in ne boj se avtomobilov in prometa ker nimaš razloga za strah in vedno je lahko kdo poleg tebe ali starši ali prijatelji ali kdor koli. Samo sprosti se in ne bodi živčna.
Upam da sem ti kaj pomagala res sem se trudila in verjamem vate da ti bo uspelo :blush::blush::kissing_heart:
0
 
enapunca

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Helpppppp
Objava:

Karies?🙁😣

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 44 Odgovorov: 2
 
0
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 50 Odgovorov: 1
 
0
Njokica
Objava:

Poopy situacija

Ogledov: 77 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skavi

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Filmi

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

nvm😭

Ogledov: 115 Odgovorov: 3
 
4
zanimanje za gim
Objava:

gcc ali lava ali kajuh

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
1
gimnazijka 011 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

gim

zivjoo
js sm ze vec let(4) odlocena da grem na gim kranj in mam u soli ubistvu vecino petk pac do zj mam sam dva predmeta 4 zaklucen ostalo use 5 pa sm 9r in letos bom najverjetneje mela en al pa max dva predmeta 4.
vseeno baje moras na tist list ko se vpises napisat tko 3 sole in js nimam pojma kaj nj nrdim. ful me je strah da ne bom zdelala gimkr se posebej matematke k mi ne gre lih (zj mam ocene 4,4,2) in tud moja mami je tko ful kokr da kako bom matematko zdelala pa tko celo sredno. in v okolici blizu mam samo gim skofja loka k mi ful ni usec, gfp tud ne k ma itak vecjo omejitev k kranska in pol je to to. in zj morm za deuga mesta kej v Ljubljani izbrat.
Mislnla sm mogoče gimanzijo Šentvid? A je kdo bil tam in kaj svetuje ce je ok? sj verjetno grem na info sam vsen ne vem k je cist mozn da bom npzje ful slabo pisala in pol me bojo dal na 2.izbrano solo. na poljane tud tko k gpf ne bom mogla pridt ce niti na kransko nam mogla slucajn. a kdo predlaga se kaksno solo? pa gledam samo gimnazije..mogoce kaj v Lj ce kaksno svetujete k nima ful omejitve? ce mi smucajn na gimkr ne rata..
sj hkrat mi prjatlce govorijo da bom itk prsla pa to sam doma je drgac.moj brt je tm sam on je itk ful pametn pa se ne uci tok pa ma lepe ocene pa stipendijo pa use(js je nam mela k nimam nc priznanj pa ce se tok trudm pa mi nc ne rata).

pocutm se k najvecj failure ob bratu in ze cel lajf se sam prkmerjam z njim k je res uspesn in nikol nism dovolj. k me nobrn za skor nc ne more pohvalt al pa bit ponosn name. pac bolse ocene mam k on u osnovki ampak to je sam obsedenost k mislm da se morm dokazat pa na konc je usen isto se zmer nam nikol dost doma..
pomoc prosim hvalaa<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

možno je da je to sam zobni kamen (glede ...
 
hej drgac ne se ozirat na starse kaj ti recejo ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
ko bota plesala ce se da se probej pogovarjat
 
Skrivna gospa božiček🤶
1 je tako ko mala punčka menja ko igračke ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
gcc for sure
 
za to ce te ugrabjo ti predlagam da pogledas ...
 
sva ze dve:wink::smile::sweat_smile:
 
Oj, jz sm januarja dobil zgornji in pred ...
 
ojla, jaz sicer nimam čist navadnih zvezdic ...
 
js po moje v Konjice gimnazija
 
girll sm ne brigej se zanje pa bo
 
D123
watchseries pa sflix
 
hmmm primerjaj ce si jealous tut zard koga ...
 
kyloren
poglej na tinyzone
 
Bellaza2
hi jst mam psa in je fajn. nevem reč mogoč ...