snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Strah me je povedati

Strah me je povedati

5
Hi,
torj ja js poznam enga fanta k je 3 leta starejši od mene (js sm 11, to leto 12) js grem v 6 on v 9 :no_mouth::no_mouth::no_mouth:
no in on z njim sva se že velikrat vidla torj loh si preberete tole kako se je vse začel ...


https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/groza-2


no ja k se on pogovarja npr. z mojim bratom mene skoz gleda tko hitr mene pol brata pol pa spet tko. k se pa js pogovarjam z njim pa zardi:tomato::tomato::tomato:
No ja pč tko prvič sm ga vidla (ne čist prvič:grin::grin::grin:) pred šolo pč js mam brata delmo mu ime G in on ma brata dejmo mu ime B. B in G hodita v isti razred torj 4 razred naslednje šolsko leto. No oba sva stala pred šolo in čakala B in G. On me je skoz gledu:poop: in k sm ga js pogledala je again zardel:tomato::tomato::tomato:. Pol pa pč sva se spoznala in ja ... zdj on od 1-10 mi je všeč po pravici 7. In pč nwm kako mu to povedat in ... ja pč sm razmišlala da bi mu rekla oz. da bi ga vpr. če se greva Resnico ali Izziv in npr. če bi izbral Resnico ga bi vpr. kok sm ti všeč od 1-10 in če bi reku 0 pol bi zardel pol bi vedla da to ni res. pol 2,3,4,5 če bi zadel pol je to več:grin::grin::grin:če pa 6 pol bi mu kle vrjela 7, 8, 9 ter 10 pol pa ja ... no pls HELP ME!!!!!!!!! pa še če vm kj pomaga skoz razmišlam o njem če prav se mi zdi da nism vanga in ... joj js sm pod stresom k to pišm:broken_heart::broken_heart::broken_heart:. No želim si ga ampk me je strah pč če bi bla z njim se bi norca delal z mene ... ampk ok pč ja nimm kj ... no pls help me in povejte mi še kj. pč za zdj sva sam prjatla kar mi pomen velik ker je zlo prjazn fant in skoz mi govori o valeti in noče mi povedat s kero bi plesu nwm why?!?!?!? no tnx če mi boste kom.
Lysmmmmmmmmmmmmmmmm

BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kot si rekla igraj se z njim resnica ali iziv, in ga tudi vprašaj v koga je:heart:

Upam da sem ti pomagala.
Ly,
BEGO :heart::bird:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAA
LY
LP
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hey,
torey moj predlog je da se igraš z njim resnico ali izziv. Vendar predlagam da ne greš takoj v akcijo vendar malo počakaš da vidiš če ti bo on zastavil kokšno tako akward vprešanje. Pač de se nebi slučajno osemšla ane?
Pač če daš ti resnico in potem zardi to pomeni da bi te rad nekaj takega vprašal vendar ga je sram.
Isto velja za izziv če je rdeč to torej pomeni da ima nekaj v mislih vendar noče tega na glas povedati.
Nevem kakšen tip fanta je ampk če je tko shy potem mislim da moraš ti pognati svar v tek. Če neveš kakšen tip je ti pomaga zgornji nasvet.Če je torej rdeč je shy. Če ne pa mislm da ti bo dal on znak oz. vprašanje.
Če nevveš če si vanjga ti pomaga da čez dan pomisliš o čem si razmišljala zvečer in zjuraj in veliko....je najverjetneja tvoj chrus.
Če rabiš še kaj povej in ti pomagam kokr lahko.
Bye.
0
 
hvalaaaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
če sem te prav razumela ... *roza* maš veliik šans pr njemu *roza*

izmenjajta si telefonski, poskusi se mu še bolj približat in ja ta z resnico in izzivom je dobra

*modra* SAMO svetujem ti *modra*, da preden ga vprašaš od 1 do 10 kok ti je všeč ga vprašaj " a bi rajš hodil v šolo tut med vikendi al bi bil rajš z mano par" če reče 1. ga vpraši tisto, če pa ne pa se sama odloči

to pomaga

*b* upam, da sm ti pomagala *b*
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

brukkaaa!!!!!!!!!

Ogledov: 6 Odgovorov: 0
 
0
Nega
Objava:

Mozolji na hrbtu

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
0
Mimka
Objava:

Makeup

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
0
#solarka
Objava:

sošolka

Ogledov: 38 Odgovorov: 1
 
0
Instagirl264
Objava:

Instagram

Ogledov: 38 Odgovorov: 1
 
0
Tuff?
Objava:

Kaj pomeni tuff

Ogledov: 69 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

problem s fanti😲

Ogledov: 61 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

valeta

Ogledov: 104 Odgovorov: 4
 
0
Nega potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Mozolji na hrbtu

Hej! Počasi imam valeto in na hrbtu imam mozolje. Naredili so se mi poleti, med poletnimi počitnicami. Ne vem kako se jih naj znebim in ker bo počasi valeta, ne želim biti tam z aknami. K zdravniku ali pa k dermatologu pa ne želim iti, ker se mi zdi, da bom predolgo čakala na vrsto. Bila bi vesela vsakega izdelka, ki bi mi ga priporočili. Hvala že v naprej!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(108)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(129)
Ne preberem Ti&jaz.
(44)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej! Ne vem kakšno so tvoji mozolji ampak ...
 
UpamDaMeKdoPosluša
Hej! Predlagam ti, da se mogoče o tem pogovoriš ...
 
Jaz bi rekla, da ne
 
nekaksen sinonim za "kul"
 
živjooo :hand_splayed:🥹 ok, tole je čist ...
 
Hejj jaz sem mela lani, jaz sem tud mela ...
 
ci ti prijateljstvo pemeni veliko sej ji ...
 
ci ti prijateljstvo pemeni veliko sej ji ...
 
Hej hvala za vse odgovore mogoč pa ste šli ...
 
jaz sem ze lani plesala ceprav sem sele letos ...
 
adriana
hejj 1. cist ok je ce mas superge (pri ...
 
hejj, js ko sm bla na enm od teh taborov ...
 
hejj, sori, za drugo nevem, ampk glede nohtov, ...