Teža - suhost
0
Anniza297
Heej,
že od nekdaj sem zelo suha in nikoli nisem imela več kot 40 kg. Včeraj smo se pri pouku s sošolkami pogovarjale o pucnki ki ima bulimijo in sem jih vprašala, če sem jaz bolj suha od ene nje , in so vse rekle, da ja, da sem jaz samo “flat”. Takrat sem se počutila v redu in sem si mislila, da je to pač res.
Ko pa sem prišla domov, sem začela gledati Pinterest in različne postave ter razmišljati, da bi si za srednjo šolo želela drugačno postavo.
Zanima me, ali ima katera kakšen predlog, kako do takšne postave in kaj bi morala delati.
https://pin.it/6mJr4nERE
že od nekdaj sem zelo suha in nikoli nisem imela več kot 40 kg. Včeraj smo se pri pouku s sošolkami pogovarjale o pucnki ki ima bulimijo in sem jih vprašala, če sem jaz bolj suha od ene nje , in so vse rekle, da ja, da sem jaz samo “flat”. Takrat sem se počutila v redu in sem si mislila, da je to pač res.
Ko pa sem prišla domov, sem začela gledati Pinterest in različne postave ter razmišljati, da bi si za srednjo šolo želela drugačno postavo.
Zanima me, ali ima katera kakšen predlog, kako do takšne postave in kaj bi morala delati.
https://pin.it/6mJr4nERE
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jej 5 krat dnevno (zajtrk, malica, kosilo, malica, večerja). Je raznoliko prehrano. Sladkarije jej samo v ponedeljek in petek. Nosi ohlapna oblačila.
Poskusi vsaj nekaj od tega! Boš vidla da bo pomagalo!
Poskusi vsaj nekaj od tega! Boš vidla da bo pomagalo!
0
@knjigožerkaa@
okej, ohlapna oblačila ne vplivajo na postavo, če res želi lepo izoblikovano telo, bolj priporočam da začne z pilatesom, jej več in zdravo, saj mišice potrebujejo veliko energije - pilates maš ap vse od full body, hourglass do samo abbs vaj...
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vse kar je na interentu je fakeee
0
hhhhhhhhhhhhh
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojj,
jaz svetujem da ješ 4-5krat dnevno in poiščeš na pinterestu ali kje drugje na spletu kakšne vaje z utežmi ali pa samo vaje kot so sklece, trebušnjaki in podobno. Priporočam tudi da veliko piješ in če te po telovadbi bolijo mišice spiješ magnezij v šumeči tableti ali kot direkt prah.
upam da ti je to v pomoč <3
jaz svetujem da ješ 4-5krat dnevno in poiščeš na pinterestu ali kje drugje na spletu kakšne vaje z utežmi ali pa samo vaje kot so sklece, trebušnjaki in podobno. Priporočam tudi da veliko piješ in če te po telovadbi bolijo mišice spiješ magnezij v šumeči tableti ali kot direkt prah.
upam da ti je to v pomoč <3
0
Moj odgovor:
Popškorn
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Prejrana
js mam tako tezavo fa sm prehranjemea in podhranjena skp, zato vas prosim da me ne klicete popškorn. ampak ne , heci na stran to je dajansk moj problem. pac js sm ful suha ampak debela hkrat, majkemi. ko sem pogledam v pon v spegl sm debela v petek pa suha. a to je normaln, pa a ama js motne prehranjevanja. mogoc pa sam rabm spegle hval za razumevanje


