snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Tocke za vpis

Tocke za vpis

0
hejlaaa, torej js nem dolga in vam nebo vzelo dolgo za odgovorit mene samo zanima ce se da prit na 1. ali 3. gimnazijo Maribor ce sem zgubila 4 tocke. zdaj gre. v deveti razred tkda mi vec sicer predstavljajo npzji sam vseeno je 40% ocene. v 8. sem zgubla 4 tocke. mela sem 4 stirke nobene trojke. poznate koga alpa mogoc ve ste vi bli tak. plis na pomoc! ( in vem da se bo to zdelo enim glupo ker majo eni vlko slabse ocene pa se ne pritozujejo ampak if you know you know). mam tuji dve starejse sestre pa sta bi kr standarde postavle in nocem nobenga razocarat predvsem pa ne sebe.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ej use bo okej super ocene mas in ce bos tko nadaljevala bos zihr brez problema prišla na željeno gimnazijo:kiss:
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ja js mam tut ta problem s tockami pa to ampak js sm letos kr zasrala pa zgubla tk 8 tock se mi zdi pa se u sedmem tk ene 3 al 4 idk. ampak ce si sam 4 zgubla je to ful dobr pac res pa ce si u 7 tut tam nek je to se vedn res dobr. js sm mau gledla u celju lavo pa lah zgubis tk ene 15 do 17 tock use skp. pol pa za l. gim sm vidla da lah zgubis 16 do 19. za 4. pa 21 do 25 tock. tk da ig da ce se letos potrudis pa npzje dobr pises bos prsla tk skor usepovsod. drgac sm pa js tut studirala da bi sla u mb na 1. verjetno al pa 3. drgac pa sm tut lavo gledla.
1
 
She neprjavlena
omg full hvala ress. mogoc se vidimo z MIS
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej če se bos potrudla ti lahko vse rata. samo probaj se letos ucit pa za npzje se probaj fejst potrudit ker npzji lahko za jebe** celo situacijo. drgac pa tak kot jagoda jaz tut razmislam predvsem o 3. gim v MB o 1. niti ne tolko
1
 
She neprjavlena
super hvalaa
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Just a person
Objava:

Megla v moji glavi

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Novice

Ogledov: 41 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Pomoč

Ogledov: 68 Odgovorov: 3
 
0
idk
Objava:

Ogledov: 98 Odgovorov: 6
 
1
Objava:

Valeta

Ogledov: 63 Odgovorov: 7
 
2
677
Objava:

Prijateljice in punca

Ogledov: 80 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

materialne stvari

Ogledov: 112 Odgovorov: 5
 
3
javemmm
Objava:

Pomagajteee prosimm

Ogledov: 71 Odgovorov: 1
 
0
677 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Prijateljice in punca

No pa dejmo, hvala vsem ki boste bral
imam punco, tle pa sta tudi x in y, s katerima se poznam ze od prej, vendar mi nista ble tok ok druzba ker se recimo ne trudita toliko zame in zase, pac bolj lene. Potem sem dobil punco in se je ful postekala z njima, sej drugace sta ok, pol je se ona vztrajala da se vec druzim z njima pa tud ful ju je zacela zagovarjat, tud pred mano in se glede tega z mano kregala. Zdej ji je blo pa kr naenkrat dost, in ko sem ji prej probal povedat da nc ne naredijo zanjo pa da premal zahteva od njih je bla sam tako pusti ju na miru, ne ves kake tezave mata ... , zdej pa je samo tko od nekje se sam odlocla da jo klicejo samo ko jo rabijo in da je vse to ubistvu res. Men je zal ker se je vseen mela fajn z njimi, pa zdej jambra da ma premal prjatlov, pa tud men sta ble tko bols od kar mam njo. Zdej pa pac tud onidve sprasujeta ce je v redu, jz jima pa ne smem nic povedat.
kaj naj?
zakaj bi to lahko bilo kar naenkrat in a je kaka sansa da bi se tiste mal bol potrudile, kr je res da punca se je ful in je zelo uzaljena, ali naj ji pomagam nove prijatelje najdet
hvalaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

4
neki paccc
3
 
5
K-popgirl
5
 
6
queennevercry
2
 
7
Lilia
2
 
9
Pia_123
3
 

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

ne se mi jokat zaradi tipov niso vredni. ...
 
nevem kaj naj storim?: zrihtaj si plesalko
 
ooo
pomoje je karkol več kot 5 kritično, 10 te ...
 
To, kar opisuješ, je oblika čustvene navezanosti ...
 
to se ti sm zdi zarad filma, pa težko je ...
 
okayy girlll samm chilll ne delat tega. pa ...
 
z veseljem bi ti pomagala ampak sm 12🥺
 
hejj, pr nam se jih je kr neki tut zmenil ...
 
hejj, mislem da ti je usaka punca tuki prpravlena ...
 
hejj, to je dokaj normlano mislem ponavad ...
 
99%girl
men se tudi dogaja mi kdo pomaga??
 
ja vrjetn si transspolni fant
 
Okeeeeej, zakaj pa?
 
Ja vem film je res grozno žalosten. Ampak ...
 
hej pri nas smo tudi že skoraj vsi "poparčkani". ...