snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Velik dekliški če ne že odrasel problem

Velik dekliški če ne že odrasel problem

2
Zarci14
oj bom šla kr k bistvu
no js sm zatrapana u enga mojga sošolca rečmo mu X. no tko že fuuuul dolgo časa sm v njega pa tko k smo bli u šoli u naravi sva se žvalila sam za foro je (to je on reku) no in pol me je to fuuul prizadel. pač pa tko tut u soli sva se dotikala en druzga pa te fore upam da stekate. no ampak kle je še ena stvar. mam najboljšo prjatlco k je pa tut u njega in on je v njo. in to mi je on povedu in sm fuul lubusumna čeprou nočm bit sploh pa ne na bff rekl ji bomo Y. no in zdj nevem kaj nj nrdim ker me je to fuul prizadel. aja pa z X sva se že večkrat dobila ker pac dost bliz živiva pa sva se mela fuul fajn ker je toook prjazn pa use. no to je to prosm pomagite pa povjte kaj je u takem primeru majboljš narest pa kako bi se mogoče zbližala ker fora pa je da da je Y tut v njega ampak nočta bit en z drugim ker bi pač kao pol uničla friend zone . plis heelp
hvala za odgovore res
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ok sori to zdej ni nek resn problem. ampk ok
glede na to da vidis da je f boy nevem zka si se kr v njega, kr vidis da te je sam izkoristu..
2
 
Zarci14
Ne kj sj maš prou sam js sm u njega že od jooj nevem kdaj pa 100% ni f boy ,er ga poznam ze ful casa drgac pa hvala
 
sam- ce je reku da je kr rk s tabo se zalizu
 
da si "f boy" ne rabš met spolnih odnosou pa tk. pač glej ti bom probala razložit. če se je za foro zalizau s tabo, pa pravi da je kao v eno drugo... to se potem jasno vidi da je "f boy".
 
Sj maš prou res hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejjj!
zvaljenje za hec ojoj to pa zveni zalostno. upam da ne pustis, da te prevec izkorisca in nesmes se bat rect NE. glede x pa y predlagam, da se pogovoris kaj y hoce, kako zeli da se obnasas do x in tako naprej. ce onadva nocta met nic med sabo se mogoce lahko se naprej druzis z x ampak ne priporocam, ker zveni zlo toxic in manipulative. na kratko: priporocam ti, da ga prebolis. vem da se slisi tezko ampk vrjamm vate. mas ti to <3
0
 
Joo res ti hvala fuul mi pomen🫶
 
ves da, punce drzimo skup, ljubeznske stvari so pa res tezke :)
 
😘
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Malina...
Objava:

Crush problem!

Ogledov: 32 Odgovorov: 2
 
0
Mermaid🌺
Objava:

Zaljubljenost

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
0
Helppp prosimmm
Objava:

Gefaa

Ogledov: 32 Odgovorov: 2
 
0
Stranger things fanica
Objava:

Vprašanje

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
1
Katseye fanica
Objava:

Hello guys!!👋👋

Ogledov: 31 Odgovorov: 0
 
1
random punca
Objava:

glow up

Ogledov: 35 Odgovorov: 2
 
0
ena
Objava:

soba

Ogledov: 46 Odgovorov: 2
 
0
MICA MACA
Objava:

A JE RES..?

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
0
ena potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

soba

heej!
js mam zlo mejhno sobo in me zanima a ma kdo kasno idejo kako bi jo lohk preuredila da bi zgledala tko bl moderno. od pohistva mam pisalno mizo, nad njo je polica,omaro,bolj mejhno postlo,nocno omarco in tabure.
ce ma kdo kasno idejo hvala ze vnaprej
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(110)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(134)
Ne preberem Ti&jaz.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Heej! VSE BO V REDU, naj začnem kar s tem. ...
 
mogoče te vidi le kot prijateljico in ti ...
 
uu wow maš srečo da sm to vidla zdele
 
Mermaid🌺
en majhen nasvet.....ne...se...sekirat! bot ...
 
daj telefon nekam stran in se ga res lockaj ...
 
Mermaid🌺
hej jaz ti predlagam da si daš v sobo kake ...
 
ful priporočam, da si sprintaš kšne plakate ...
 
Prijateljica
ojla mogoce res probaj s svetovalno delavko. ...
 
Hej! Če bi nam podala več podatkov bi ti ...
 
Več podatkov - koliko sta stari s čim si ...
 
wait ne štekam; a se je zlagala da si ji ...
 
pilates za noge, pol kake hourglass vaje, ...