Zakaj govorim cez nos
0
Nvmm
mam en problemcek
ko se pogovarjam z prijateljicami in tut doma mi govorijo da fejst govorim cez nos ce kdo ve zakaj nej mi rece ker res nevem!!!!!!
ko se pogovarjam z prijateljicami in tut doma mi govorijo da fejst govorim cez nos ce kdo ve zakaj nej mi rece ker res nevem!!!!!!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
temu se reče tudi, da govoriš nazalno. sama imam enak problem. Posebnega vzroka pravzaprav ni. Je pač način kako govoriš.
0
Moj odgovor:
nevem1341
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Žurke
Js grem zdej v pru letnik sredne in si ful žemil hodt na žurke pač ne tko da se napijš ampak uno da je muska pa plešš pa to sam ne kot veselice ampak k u klubu a kdo hod pa kako kej zgleda to pa kokrat grete
Obvestila
12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL
Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.
Uredništvo Pila
Vprašanje
Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(56)
Vesela šola me ne zanima.
(92)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(164)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(59)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
odgovorila ti bom tak. če te zanimajo podrobnosti ...





