Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Revni milijonar

film-12405 4.4 5 5
Nadčasna zgodba o bratski ljubezni in tekmovalnosti, o neuslišani ljubezni in usodah revnih ljudi, ki kljub neenakosti v družbi nikoli ne obupajo. Jamal Malik, osemnajstletni osiroteli fant iz revnega dela Mumbaja se v Indiji udeleži kviza Lepo je biti milijonar. Od 20-ih milijonov rupij ga loči samo še eno vprašanje. Ker nihče ne verjame, da zna odgovoriti na vsa vprašanja, ga aretirajo zaradi suma goljufije. Jamal policiji pove neverjetno zgodbo o svojem življenju na ulici in o dekletu, ki ga je ljubil in izgubil. Toda kako je fant, ki ga denar ne zanima, sploh prišel na kviz? In kako je lahko vedel vse odgovore?
Leto izida: 2008

Mnenja:

To sm jst na morju gledala ubistvu srečna in žalostna zgodba ob enem. Lohk pogledate men jo je mami predlagala
Starost v času mnenja: 14 let
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
TOOOOOOK dobr film.....REEEEEEEEEEEEEEEEEEES ...