Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Winx klub

serija-1848 4.6 5 54
Bloom med počitnicami v parku spozna novo prijateljico Stello, ko ji pomaga premagati skrivnostne stvore z magično močjo, katere se tudi sama ni zavedala. Stella prepriča Bloom, da se vpiše na šolo za mlade vile, na Alfeo v Magični dimenziji. Bloom s teškim srcem zapusti Zemljo, z novimi prijateljicami na Alfei pa ustanovi skupino Winx klub. Že na spoznavnem plesu šol, Alfee in Rdeče fontane, šole za specialiste, se Winxice srečajo s čarovnicami Trixicami. Kmalu po plesnem večeru sledi izpitna preizkušnja v črni močvari in tudi takrat Trixice ponagajajo Winxicam, vendar so jim zdaj v pomoč fantje Specialisti.
Leto izida: 2004

Mnenja:

Men je bla ful vseccc:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: sam zdej mi ni vec tok...:sweat_smile:zal
Starost v času mnenja: 11
 
ČE MIKAAA TE, NE RECI NEEE
PRIDRUŽI SEEEE NAMMMMMMMMM
winks ko topel stisk je rok, krepi se naša moč in ponese te vse do zmageeee winx
:sparkling_heart::sob::nail_care:
Starost v času mnenja: 13
 
My fav risanka iz otroštva po pravici še sedaj kakšen del pogledam, hi hi
 
aaah obožujem to je moj childhood:heart_eyes: v vrtcu smo se vedno to igrale haha stela was my favourite always:heart_eyes:
 
Moja naj risanka iz otroštva!
Starost v času mnenja: 5
 
Iiiiii, moja naj risankaaaa (ko sm bla stara tk 6 sm gledla...da se razumemo:sweat_smile:).
Starost v času mnenja: 11 let
 
Risanka mojega otroštva!!
Starost v času mnenja: 13 let Medvedek
 
neki sm gledala. kšn del k sm bla mejhna. no in tisti deli so mi bli the best
 
omg. <333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 celo moje otrostvo je temelilo na tem. like v vrtcu sm se skos igrala winxice. 2023 sem pogledala vse sezone za nazaj. tko lowkey, zej ko kao pride neka nova sezona...... idk kak se nej pocutim o tem. like nove generacije ne bojo živele s starimi winxicami. smr smrk.
Starost v času mnenja: 13
 
Če kdo ni gledu tega k je biu mejhen mu je lahka žal. pac to je suprr risanka. AMPAK TE NOVE SO KR NEKI. Tak da glejte te prve sezone
Starost v času mnenja: 15
 
damn also my childhood
Starost v času mnenja: 14
 
kjut jee<33 childhood♡♡
Starost v času mnenja: 13
 
ALL TIME FAVORITE RISANKAA
se vedn rada pogledamm<33

Starost v času mnenja: 12,5
 
omajgadd to sm glejala 24/7 k sm bla mejhna itak dbesttttt<33
 
Mojaa najjj risankaa:heartpulse::heartpulse: Ress full fajnnaa🫶🫶
Starost v času mnenja: 12
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
TOOOOOOK dobr film.....REEEEEEEEEEEEEEEEEEES ...