0
0

Tu je prva lekcija.
Emma Watson se je rodila 15.04.1990 v Parizu, v Franciji. V filmu igra Hermiono Granger. Njeno polno ime je Emma Charlotte Duerre Watson. Ko jo je J.K. Rowling prvič videla, je rekla, da je skorajda preveč lepa, da bi igrala Hermiono. Po karakterju je bila Emma odlična, saj je oboževala knjige. Pred prvim snemanjem je Emma z J.K. Rowling govorila po telefonu, saj jo je skrbelo, da ne zna igrati. Takrat je bila J.K. Rowling prepričana, da je prava. Emma je letos dopolnila 30 let v življenju pa je igrala že vsepovsod. nekaj od tega: Harry Potter (vsi filmi vloga Hermione Granger), Baletni copatki (prvi trije filmi, glavna vloga), the circle, this is the end (je igrala samo sebe), beauty and the beast (Belle)… njena starša (Chris Watson in Jacqueline Luesby), britanska odvetnika sta jo poimenovala po njeni babici po očetovi strani. Emma je v Parizu živela do svojega petega leta. Ko sta se njena starša ločila se je z mamo in mlajšim bratom Alexom preselila v Oxfordshire, Anglija.

To je prva lekcija o Emmi Watson. Naloga danes je, da si besedilo nekajkrat prebereta in izpišeta pomembne informacije.
LČP, prof. in rav. Hermiona
https://pokukaj.si/data/galerija/7870b1fe00687e3a9b7366fdd490cd5f9c928615/21404998403Emma_Watson_kot_Hermione_Granger.jpg

0
0

Super sem naredila. A veš kaj sem ugotovila učeri? Kako je umrla Hermiona- gorski trol jo je ubil…Tako kot bi jo skoraj v 1. filmu, Harry je prihitel na pomoč, a je bil prepozen in Hermiona je bila mrtva… 🙁 Žalostno…

• Kiki
    Od kdaj je pa hermiona sploh mrtva?!?!?! A sem jaz kej pozbla prebrat v knjigi, al je to J.K. Rowling objavila na netu al je to samo teorija bralcev????
0
0

To sem učeri prebrala na internetu…bom probala poiskat link do tega pa ga pošljem

• Kiki
    Em, ok? Tenx?…. Sori, ne vem kaj nej recem XD
0
0

thx

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*