1
0

Tole je prišlo na youtube in sem videla, da je notri kar nekaj ljudi, ki jih poznam (ok jih spremljam ne da jih dejansko poznam). Ocenjevali so glede na javno mnenje… pač dajte napisat koga kaj poznate pa če se strinjate z ocenami.
Zmagovalec… Kim Taehyung (V) pač ok (saj vem, spet ta kpop) je član moje najljubše skupine (BTS) pa tudi jungkook in jimin sta člana BTS. Pa še nekaj članov EXO in bigbang je na seznamu.
Jonghyun… Tisti, ki je iz shinee naredil samomor je na 28 mestu :(.
Ok dajte napisat kateri so vam všeč pa so prišli na seznam.

-1
0

ja,ja,itak!
sej prou,hh 🙂
čak,kdj maš že rd da ti bove lahk čestitali,hahaha

tini-(paz zdj,to,rd mam na pruga aprila,omg hahaha,zato me eni zajebavajo zarat tega amoak mi je to full hecen in sm oven)
tayra-16.marec(po horoskopu sem riba)

0
0

waaaaw,cool,men so všeč joe jonas,brian w.,allex sparrov,lee min ho,mingju,kim tae hyung in pa james reid(te tut kar dobro poznam in majo po mojem mnenju res lep glas pa lepo pojejo,haha 🙂

pa allex sparrow mi ma tko,naj videospote ever!

pa tep

0
0

ja pa še počitnce so še to no!!

0
0

kkšni so pa pr vas kej učitli
jest sm 2x na široko napisala kakšni so,nekje pr emici pa pr govorjenju sam se nama zdj neda še 1x razlagat,hhh…

0
0

haha,tini,faca si! 🙂

0
0

ares,zanimiv…

0
0

ooo,hudo!!!
vse čistitke za tak trud!
ja poznava klemna janežiča,full hudo,pa ja sej veš da je igral v usodnem vinu?

0
0

ja ja,že kakšen mesec ali dva ali več,dobr e pesmi majo! 🙂

0
0

hvala enako

0
0

Ja dejansko, sej lahko pol tk do desetih spimo… Ni problema ke ni šole…

0
0

jaaaaaaaa,omgg ja,to je on,haha!! 🙂

0
0

tini je že pred kakšnimi petimi-desetimi minutami zaspala,hihi…

no,jaz sem pa že tut čist fertik,haha… no hvala za tak prijeten pogovor,se slišimo jutri pa še z ostalimi,zares sva užživali!!! 🙂

lahko noč!!! 🙂

0
0

Ne Tini, nič hudga ni, sem spoznala ljudi, ki so bili hujši kot ti. Pa tudi v šuli sem se že zdavnaj navadila žalivk tako da sploh ni problema. Hihi mogla bi se mal bol potrudit, da bi mene spravla v jok.

• Art3mis
    Kok si se ti spremenila tini, ne morem verjet…
0
0

hm,kaj se bi še kej pogovarjal,haha,a maš ti kakšno idejo?

0
0

Ja itak da vem haha ja on je ubistvu razlog da sem gledala to nadaljevanko.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1637353679614287&id=100000190132033 tolele so slike z naše predstave. Ok saj vem otročje samo lejte za učenje igranja so najbolš take predstave.

0
0

Omajgad enderjeva igra ta je tok dobr.. Ok ne v življenju še nisem gledala grozlivke (lajk ok sem stara 16 let pa še nisem gledala grozlivke…) bom pogledala tisto nisem še…
Pr nas so Profesorji ja pa se razlikujejo in bi o njih res lahko napisala kakšno knjigo… Pač kakšni so zlo dobri, dobro razložijo snov za enga se pa prov sprašujem kako da je dobiv službo…

0
0

ommmmmmmgggg,hahaha,uf še dobr,sploh nwm kej nj rečem,ti si tut faca,h h!!

joj joj joj po se ne znam tokk postaut zase h hhh…

ne sej ne,do enih sm bla zares groba in jih spravljala v jok,jes sm kar močna hhh!!!

kok si pa stara?

0
0

Ammm… Nevem no šola, glasba, filmi, počitnice, prijatelji… Kaj od tega, kaj drugega?

• Art3mis
    Knjige, hihi tisto s poroko z Demosthenesom je neka smešna tema pogovora… Če se vama ljubi bi lahko kaj razpletle na to temo meni bi blo zabavno… Karkoli bi si lahko izmislile
0
0

a ni luškan/lušten,haha pa vsi mu pišejo na instagramu…”i love you”,”te amo”,hihihihi,jaaa! 🙂

no čeprou jih pr nam v razredu prav večina da je butast,ker je pač smešen

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice