1
0

Tole je prišlo na youtube in sem videla, da je notri kar nekaj ljudi, ki jih poznam (ok jih spremljam ne da jih dejansko poznam). Ocenjevali so glede na javno mnenje… pač dajte napisat koga kaj poznate pa če se strinjate z ocenami.
Zmagovalec… Kim Taehyung (V) pač ok (saj vem, spet ta kpop) je član moje najljubše skupine (BTS) pa tudi jungkook in jimin sta člana BTS. Pa še nekaj članov EXO in bigbang je na seznamu.
Jonghyun… Tisti, ki je iz shinee naredil samomor je na 28 mestu :(.
Ok dajte napisat kateri so vam všeč pa so prišli na seznam.

0
0

Ma jest mam malo drgač te slikce postavljene…

0
0

16

0
0

Lahko noč, bo tudi meni baterija na fonu kmalu umrla tako da moram tako ali tako nehat, se slišimo jutri.

0
0

Trenutno smo z družino na počitnicah v piranu in drugi že spijo jaz pa sem tuki mal na telefonu pa mal po klepetalnici brskam pa Instagram gledam. Aja pa seveda musko poslušam. Pa bi brala sam mi je na bralniku zmankal baterije pa ne morem luči prižgat…

0
0

jaaaaaaaa,omgg ja,to je on,haha!! 🙂

0
0

Poletne, ker so najdaljše. Drugače sem pa Barbara.

0
0

tnx,ja sm pač po dolgem času prebolela in kt sm rekla tayra pa drugi so me tolažil no sej bom enkrat povedla resnico!

in veš kaj,midve s tayro sva zdej pr men doma in bo ona prespala pr men in je moj oči že pred dvema urama reku naj grava spat pa je pol on zaspou in že dve uri sva za računalnikom,poslušava pesmi,hhh,ni da ni.

kj pa ti kej delaš?

0
0

Ne Tini, nič hudga ni, sem spoznala ljudi, ki so bili hujši kot ti. Pa tudi v šuli sem se že zdavnaj navadila žalivk tako da sploh ni problema. Hihi mogla bi se mal bol potrudit, da bi mene spravla v jok.

• Art3mis
    Kok si se ti spremenila tini, ne morem verjet…
0
0

Pa drgač kateri filmi so vam drgač najljubši?

• Art3mis
    Čaktemal a vedve tudi kpop poslušata??? Katere skupine?
  • Art3mis
    Pa saj sem tudi jaz čisto nova v kpopu.
0
0

Ja pa ga sam to zato, ker tamali gledajo pa saj je tk ok mislim ja ni nekaj, kar bi tk gledala če ne bi imela mlajših sester. Mislim od tega kar je gor mi je tk najbolš tisto z nekimi superjunaki (tundermanovi?) nevem pa glavni pri igri sam ok sem že mal prestara sam kakšne izpade majo pa res hude.

0
0

hm,kaj se bi še kej pogovarjal,haha,a maš ti kakšno idejo?

-1
0

ja,ja,itak!
sej prou,hh 🙂
čak,kdj maš že rd da ti bove lahk čestitali,hahaha

tini-(paz zdj,to,rd mam na pruga aprila,omg hahaha,zato me eni zajebavajo zarat tega amoak mi je to full hecen in sm oven)
tayra-16.marec(po horoskopu sem riba)

0
0

ja pa še počitnce so še to no!!

0
0

Ja itak da vem haha ja on je ubistvu razlog da sem gledala to nadaljevanko.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1637353679614287&id=100000190132033 tolele so slike z naše predstave. Ok saj vem otročje samo lejte za učenje igranja so najbolš take predstave.

0
0

aaaa,ok očitno pa zato ka nobena od naju nima fbja
ja,hahaha midve sva pa fanice kpop kakšna dva meseca…

0
0

ja sej je to sicer res da ni več zanimiv če tok gledaš,haha
pač na fbju una ta največja slika

0
0

a si gledala vse dele sam doma ane?
pač od 1 pa do 5
midve sva,a ti tut vsako leto gledaš sam doma
midve sevede ka nama je tokk smešen
ker deu je tep najboljši
nama so usi edinn pr 4 mau ni fore ker kevin sploh ni sam doma ampak je vseeno dober

0
0

ooo,hudo!!!
vse čistitke za tak trud!
ja poznava klemna janežiča,full hudo,pa ja sej veš da je igral v usodnem vinu?

0
0

Omajgad enderjeva igra ta je tok dobr.. Ok ne v življenju še nisem gledala grozlivke (lajk ok sem stara 16 let pa še nisem gledala grozlivke…) bom pogledala tisto nisem še…
Pr nas so Profesorji ja pa se razlikujejo in bi o njih res lahko napisala kakšno knjigo… Pač kakšni so zlo dobri, dobro razložijo snov za enga se pa prov sprašujem kako da je dobiv službo…

0
0

Ja pa ga sam to zato, ker tamali gledajo pa saj je tk ok mislim ja ni nekaj, kar bi tk gledala če ne bi imela mlajših sester. Mislim od tega kar je gor mi je tk najbolš tisto z nekimi superjunaki (tundermanovi?) nevem pa glavni pri igri sam ok sem že mal prestara sam kakšne izpade majo pa res hude.

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*