-4
0

Hello!
Pac a veste ka je Jungkook. No pravjo da je njemu ime Jeon Jungkook in ni mu tko.
Njegovo pravo ime je Jeon Jungguk.
Sam tko fun fackt.
Uzivite v dnevu.

1
0

Okeej…lahko prosim nehaš s BTS in k-popom ker mi gre že res na živce.Nisem oboževalka in dovolj jih imam.

-1
0

NE!
Nisem jst kriva da nemaras kpopa. Pac obozujem BTS. A bi teb blo vsec ce bi teb kdo reku nehej govort o necemu ka pac mas rada. Ce ti pac to ni vsec ne kliki na stvari z to vsebino.
Pac lohk se mal zamislis ker to je blo zlo grdo od tebe.

1
0

Kookie lej sorry, samo mogoče ima Vampirka malo prav. Pač ni vsem za to in nekateri, so tule ker rabijo pomoč ipd. In nekako ni prav, da so kar naprej tule takšne objave–>
Hello!
Pac a veste ka je Jungkook. No pravjo da je njemu ime Jeon Jungkook in ni mu tko.
Njegovo pravo ime je Jeon Jungguk.
Sam tko fun fackt.
Uzivite v dnevu.

Pač sorry samo ni ti treba vsakič pisat take reči.

-1
0

To je klepetalnica

1
0

ja POPOLNOMA se strinjam z vampirko ker na klepetalnici klepetamo, ti pa nas tukaj vsak dan zasuvaš s stvarmi o teh kitajcih. vrjetn pa tud vidš da nobena tvoja objava ne dobi odgovora ker nobenega ne zanima. pa se to napisala si da nisi ti kriva da nemaramo tistih kitajcv. ja res je in zato usi ignor tvoje objave. mi tukj ne pisemo o svojih idolih. kdaj si vidla da sm js npr. kej napisala o charli in ostalih iz ttja. no bom povedala odg. nikol. pa se to vampirka je samo napisala da jo to moti ti pa da je bloto grdo. ce ti loh kle pis o kitajcih loh tud nekdo o tem da jih ne mara in da so zoprni tecni froci.

0
0

Okej nikogar nocem uzalt, ampak trenutno mam ovcutek da se pogovarjam z otrocki.
Pac wtf?
Pustite cloveku voljo do stvari k jih ma rad! Mogoce nekateri ne marate BTS ampak nekateri jih majo pa radi, vem da pri tem kookie ni edina.
Za vampirko: ce jih mas dovolj pac ne beri o njih in jih ne poslsaj! Nihce te ne sili!
Za Loro: to je klepetalnica, lahko delamo kar hocemo! Samo zaliti in razjrivati identiteto ne! In kookie tega niii naredila! Tu naceloma nihce ne rabi pomoc ker jo rabijo na svetovalnici, ce pa jo, ena objava o BTS nic ne spremeni. A bo tisti s tezavo umru ce se pojavi objava o BTS? ne, ne bo! A mu nebomo pomagali ce se pohavi objava o BTS? Mislim da to dvoje sploh ni povezano!
Za Charlie damellio: ne, ne zasuva naj s temi objavami! Ima jih najvec enkrat na TEDEN! Prosim, ne pretiravaj!
Sploh pa niso kitajci! In ce jo veseli, lahko objavlja, tebi to nic ne skoduje, mislim da tudi drugim ne!
Ugh, sploh ne vem vec kaj Men Men napisem. Ce se vedno ne razumete, upam da veste da to ni moj problem.

• Lora
    Glej, nisem rekla naj neha. VEM, da ni naredila nič takega, samo napisala sem svoje mnenje. Vsak ima svoje, ti si lepo povedala, kaj si misliš o mojem komentarju, mogoče ima kdo drug drugo mnenje. Prav je, da si napisala in izrazila svoje mnenje in ravno tako ni nič narobe, če jaz izrazim svoje. Prav? Lp, Lora
  • Charli Damellio
    1.svoje stvari o kitajcih objavi veckrt na teden 2. noben sploh ni reku da je tvoj problem kokr si napisala 3. prov noben vc nou gledu teh objav sam se vsen js sm sam podala svoje mnenje in ce loh ona napise da so ji kitaci vsec loh js in ostali da mi niso 4. js se ne mislm kregat zto bom pac pustila in ebom pogledala nobene njene objave vec
0
0

Ok!
Najprej hvala vsem ka ste pisal. Spostujem da vam to ni vsec. In hvala KIKI ki se je postavla na mojo stran.
Im za charli:
Pac oni so KOREJCI.
Nevem kaj naj recem. Podobna si mojim sosolkam.
Verjetno si mislis:
To so eni butasti kitajci ka so stari 14 in nevejo kaj naj z lajfom.
In klepetalnica pomen da na njej klepetamo in dajamo gor poste o cem pac govorimo. In ce ti pac tega nocs ti tega ni treba brat.
In mi je cisto vseeno ce si bo en clovek mislu o men da se ena glupa punca. Mi je cist vseen. Tud ce me boste vsi sovrazl ker povem neki o mojih idolih. Lej mi je cist VSEEN. Tud ce mi boste vsi govorl da naj spostuje slovenski jezik mi je cist vseen.
Ok razumem recimo Vampirko al pa Loro. Ne pa tebe damelio ka se njim pol govoris da so kitajci.
Isto bi blo ce bi teb jst rekla da si busanka ker se tko obnasas. Pac tega nebi nikol rekla ker si tud ti sam clovek. In ce bos se vedno vstajala z tem da so kitajci…
Sej vem da tega nikol oni ne bojo vidl ampak nemores govort da so neki kar niso.

• Lora
    Hvala. Sem zelo vesela, da me razumeš♥️
0
0

Poglej Kiki tukaj ne piše korejska klepetalnica ampak klepetalnica.Je lepo da recimo govorimo o k-popu ampak občasno.Ni treba stalno govorit o njih kot da bo konec sveta.Jaz bi rada tud kaj drugega pogledala tukaj ne pa da potem namesto tistega dobim k-pop gor in dol.Je pa res da so korejci ne kitajci.

0
0

lej men je cist useen kaj so oni. pac ne zanima me ane ce oni so al pa niso kitajci tko k me ne bo ce bos rekla da je charli iz idk kje. to se bi ona k vecm s tem obremenjevala ne pa js k sm njena fenica. pac js se zrd teh kitajckov kle ne mislm kregat in met prepirov zrd njih. pac lj zame so npr. oni glupi zate je pa loh charli. js se s tem ne bom obremenjevala. nom vec gledala niti tvojih objav in te bom pustila pr mir ker nocm zahajat v prepire

-1
0

Charli:
A ti ne razumes da prepire lihk ti pol delas??
Pac nevem lohk si vsaj spostljiva da bi rekla koncno da so oni KOREJCI.
Kaj so ti sploh oni nardil. Ker jih jst omenim jih pa zdej nebomo vec maral al kaj? S tem lahko uzalis velik ljudi. In me cist briga tvoje mnenje o kpopu. Men je pac to vsec in mi nebo ena tle ukazovala ker njej nevem zakaj niso vsec korejci. Kaj sploh mate tok prot njim? Pac res me zanima. Nevem mogoce ker so “grdi”?
A maste mby kej prot gejem? Pac tko sma vprasam ker mislim da vas moti vsak clovek ki vam ni podoben.
Nekateri (rcimo moji soaolki) misljo da korejci nemorjo bit lepi. In da se jim vid da majo kilo
mejkapa na seb. Pac halo?
Vampirka:
Na klepetalnici se klepeta o vseh temah.
In mby se lihk enkrat na teden zazna kpop. Vec al manj so druge stvari. Pa pol ko mas tam milijon drugih pol pa ne odgovarja š?

0
0

Pa se charli:
Oni so zoprni tecni froci?
A si jih mogoce spoznala da ves kaki so. Pa se to froci. Ves da so vsi nad 21. In kok si stara? Po vsej verjetnosti so precej starejsi od tebe in jim nemores rečt froc.
Pa jst ce govorim o teh KOREJCIH nikogar ne zalim. Ce pa ti reces da so zoprni pa je to zalitev.

0
0

js sm ti ze napisala da se nemislm vec s tabo ubadat. in sm ti tud napisala da mi je vseen ce recs da je charli z nevem kje. pac lej prou js s ne sekiram. ce pa pac zamesam drzavo pa lej kaj me briga. ce sploh nevem kdo so kako nej pol vem s kje so pac.in nevem no kre si napisala kaj si misljo tvpje sosolke me sam zanima a se pol z njimi tud skos kregaš. js bom te tvoje azijče pustila pr mir in mej o njih svpje mnenje js bom pa mela svoje. pa se to sm napisala ce nisi vidla da je toje mnenje ce recs da je charli glupa pa grda. pac js se nom sekirala ona je men uredu ce tep ni me pa ciiiist briga in prosm da ti isto nrdis zame pa za une

Prikazujem 12 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*