0
0

Hej!

Sem 13 letnica,ki zelo rada bere in zanima me kaj berete vi,oz. katere knjige bi mi priporočali.
Zelo rada berem kakšne ljubezenske,ali nad zemeljske(super moči,vampirji,volkodlaki) prebrala sem že Dekle kot Tisa katera mi je bila zelo vseč in pa Vampir z velikim V in Harry-ja Poter-ja. Katere knjige še
priporočate? Poznate kakšno podobno knjigi Dekle kot Tisa?

Hvala za odgovore!

0
0

Ne poznam zgodbe dekle kot Tisa ampak meni je bila zelo všeč trilogija Razcepljeni (Veronica Roth) Tudi dedinja ognja je res dobra zbirka ampak sem pozabila avtorja.
Dobra knjiga je tudi Vse vse, ki je bolj ljubezenska zgodba in pa tudi Spletna punca ni slaba.
Drugače pa si oglej kakšno zgodbo na pisalnici, mogoče.
Upam,da sem ti vsaj malo pomagala.

0
0

jaz ti zelo zelo priporočam trilogijo Razcepljeni(Veronica Roth) deli po vrsti so Razcepljeni, Neupogljivi, Povezani. od iste avtorice ti priporočam še med sabo povezani knjigi Vreži znamenje in Usode ki ločujejo. pravtako ti priporočam zbirko Percy Jackson in olipijci(Rick Riordan) deli po vrsti so Tat strele, Morje pošasti, Prekletstvo titanov, Bitka v labirintu, Poslednji olimpijec. to so moje top of the top. drugače pa se res splača prebrat tudi: Isola(Isabel Abedi), Šepet(Isabel Abedi), 49:03:39(Neli Kodrič Filipič), Kitara za dva(Mary Amato) Zima zima bela (več avtorjev, knjiga je čisto ljubezenska), Eden od nas laže (Karen McManus), Sorodni duši(Joss Stirling), Kradljiva Phoenx(Joss Stirling)
upam da sem pomagala 🙂

0
0

Predlagam ti knjige:
-Srh,
-Vampirska akademija,
-Prekletstvo Morrigan Vran.

Poznam še tudi par dobrih romanov če si že starejša od 15 let:
-Rože za algernona,
-Zbirka Nekoč ( Morris Gleitzam),
-Lažna mesta,
-Preživela z volkovi,…

Vse te knjige so The best! 🙂

0
0

Nujno moraš prebrat Talent za milijon dolarjev od Iana Somarsa.
Za to tvojo knjigo dekle kot Tisa še nisem slišala ampak jo bom probala poiskati in prebrati. 🙂
Drugače pa imam tudi sama rada take vrste knjig tako, da ti predlagam te:
– Vampirkin dnevnik
– Trilogija Ogjeni veter
– Sedem minut čez polnoč
– Igra prestolov
– Somrak
– Vse vse
– Hči dima in kosti

Upam, da sem ti kaj pomagala. Lp, Boomerang 🙂

0
0

Priporočam ti te:
– L.J.SMITH: Vampirkin dnevnik (7 knijg ali nekaj takega)
– S.MEYER: Somrak, Mrk itd. (zbirka)
– tudi M.ROSOFF: Tako živim zdaj, ki sicer ne ustreza tvojim merilom, a je žalostna in zanimiva

0
0

Preberi Stekleni prestol, ful dobra knjiga

Prikazujem 6 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*
Pokaži nam, da nisi robot - pretipkaj znake s sličice