0
0

Torej imam eno uprašanje. 1. Kadar vidim kakšnega sošolca-tiste ki si vse upajo mi postane nerodno da me bodo videli in komu pravili v šoli in potem izpadem kot kakšen štor. In nevem zakaj. Niso mi všeč ampak se jih nekako bojim ker oni jejo bombice od nalivke in ti pluvajo in mečejo stvari po razredu, kradejo copate,… Pac obupni so zdaj sem končala 7 razred.
2. Imam še eno vprašanje ali ve kdo s čim naj začnem pogovor s fantom ki ga ne dobro poznam(poznam samo ime priimek približno koliko je star in v katerem kraju živi) to vprašanje si zastavljam že več časa. Hvala za vsak odgovor. Za prvo uprašanje bi rada da mi poveste če je to normalno ali se mi meša ali kako bom to spremenila,… Thx❤️

0
0

1-so pač pubertetniki, preziraj jih, delaj se da so nevidni.č želijo samo pozornost
2-nwm, kok je sar, pogovarjajta se mal o yt, pilu, zvezdah..

-1
0

1. Odvisno kaj hočejo s svojim vedenjem sporočiti. Nekateri si tako želijo pritegniti pozornost punc. Ne vem, točno kaj bi storila na tvojem mestu, ampak če se jih bojiš, spregovori o tem z razredničarko, da te njihovo vedenje moti. Če pa se še vedno ne neha, se poskusi takrat ko jih vidiš pogovarjati s prijateljicami o sproščeni temi, da ti odvrne misli.
2. Poskusita iti med fante skupaj s prijateljico. Tako boš ti bolj pogumna, pa še povsem očitno ne bo da si zaljubljena vanj. Lahko pa greš tudi sama in ne vem, jih vprašaš za začetek, Hej mi posodiš radirko, ali pa kaj takega. Pa tudi ti mu večkrat kaj posodi, da ne bo povsem očitno.
Ker pa so zdaj počitnice bo najbolje da na primer ga pokličeš in povabiš na pijačo, ter vprašaš če pripelje prijatelje s sabo. Lahko pa zato vprašaša tudi njegovega prijatelja.
upam da sem pomagala
Vesoljka

0
0

1. Pobarteta je kriva za to, saj še rastejo… Ko bodo veliki se bodo verjetno spremenili, zato se ne oziraj preveč na njih, pojdi z lijfom samo naprej…
2.Začni pogovore o stvareh ki lahko zanimajo obadva spola… Se pravi:
A veš uno igrico, ki jo imaš tudi ti… Dodaj me na njej… Kako se že imenuje tisti novi šport, neka mešanica med golfom pa nogometom… Ne morem verjet, da je kar naenkrat ponorel cel svet, sam še ni ful znan… Al pa tista nova pesem…

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*