Odgovorjeno
-9
0

DRUGI VAL=debela, kosmata, mastna LAŽ!=ODKRIVANJE IN USTVARJANJE ŽARIŠĆ=subverzivna psihologija!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________DRUGI VAL=debela, kosmata, mastna LAŽ!=ODKRIVANJE IN USTVARJANJE ŽARIŠĆ=subverzivna psihologija!

https://www.facebook.com/aljosa.rojac.5/videos/860126087844718/?hc_location=ufi

https://www.whitehouse.gov/articles/vice-president-mike-pence-op-ed-isnt-coronavirus-second-wave/?fbclid=IwAR3BPRLuqpxF6yLFL38GKSNsuBJsFr8nKBE8zAgfAJSBqmvTUAlFPemRrV0

Najboljši odgovor
0
0

Js ne verjamem nobenim teorija zarot o koroni, sem pa za razliko od drugih ti to povedu na normalen–ne žaljiv način.

Eni se pač ne znajo menit

Najboljši odgovor
0
0

O moj bog. Oprosyite, ampak otroci ste vi, ki ste tako grozno nesramni. Ja, cepiva res niso kriva, tudi korona je resnična ampak v življenju se učimo. Tudi vi najbrž ne veste vsega kajne? Ne morem vrjeti kako grozno ste VI lahko obnašate. Kaj vam je D123 naredila? Nič. Popolnoma nič. Prosim, da grda mnenja naslednjič zadržite zase.

4
0

1. vrjetno sploh ne veš kaj pomeni subverzivna psihologija.
2. kaj si hotla s tem vsem povedat?
3. preveč si naivna.
4. nvm zakaj pišeš to sm kr te itak pol otrok ne bo razumelo(kr so stari pod 10 let)
5. Korona je resnična. tudi če jo je človek ustvaru za kakršnekoli namene, KORONA JE in od nje ljudje zbolevajo in tudi umirajo.

0
0

Ja se strinjam. Mogoče bi imela drugačno mnenje če bi kdo od tvojih umrl.

• Diamant 123
    ne, ne bi. jaz poznam resnico, verjami mi če želiš, ne bi pa se rada prepirala
0
0

Draga moja

Ocitno si se otrok in s ene zavedas bolezni. Ubistvu se ne zavedas realnosti. Tako kot politiki si zakrivas oci pred svetom in pravis:bodo ze drugi kaj ukrepali. Ampk vecina svetovnih voditeljev se vsaj zaveda virusa, vsaj vidijo krizo(nekateri)

Ampk ocitno si ti se otrok haha ljudje zbolevajo zaradi cepiv haha izjava stoletja to je tko kt ce bi js rekla da je LJUBEZEN DO SEBE prevara ker srca ni pac burasto
Hahaahhaha zardai cepiv sam suti okej
Hahahahha butasto
Ker otrok ej

Lp pa zbud se ze enkrt
pa poznam polje al pa ormoz pa loha poklicem(psihiatricno bolnco mislm)

• Diamant 123
    “psihiatricno bolnco mislm”- a zate?
0
0

Hahahajhahahahajajjaha Kuk butasto ej

Hahahah korona ni resnicna

Dej dej da ne bom umrla

Tocn tko ker oTrok ssi

0
0

se popolnoma strinjam z la la land

1
0

Nesramen je tisti ki ob tok smrtnih zrtvah rece da korona ni resnicna panehte ze enkrt s temi izjavami k umiram(od smeha)

Mislm kaku se ne morte zavedet realnosti no?
. je zlo dobr napisala. Ne glede na to ce je korono ustvaru clovk je korona resnicna.

Prikazujem 8 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*