Odgovorjeno
0
0

Hojla! Petek je, torej je čas za naš prvi LGBTQA+ CORNER!
PRAVILA:
-nobenega sovražnega govora
-nobenega nadlegovanja
-lahko vprašate ali poveste karkoli, samo da se navezuje na temo LGBTQA+
-Tukaj ste dobrodošli vsi, tudi tisti, ki niste del LGBTQA+, ampak bodite spoštljiiv in prijazni
No ja, to je to, aja pa plis če boste kej napisal, še napište ker del LGBTQA+ ste, al pa če ste ally(zaveznik) al pa nč.

Odličen odgovor
0
0

Torej, jaz imam tule na Pilu drugo ime, amapk me nekaj ljudi pod tem imenom v resnici pozna in ne bi rada, da se moja identiteta razkrije. Sam povem. Sem bi in ja, zanima me, če je še kdo drug kaj od LGBTQ+

Odličen odgovor
0
0

Želim se pogovarjati o tem-ampak nisem prepričana a sem homoseksualka ali ne. Vedno bolj pa se mi dozdeva da sem…

• Shakesqueer
    To je čisto v redu! Vsi smo confused na začetku….js sm bla kakšen mesece, ampak eni tut leta al pa clo celo življenje ne vejo čist kaj so…Malo pobrskaj po intrenetu o homoseksualnosti in drugih seksualnostih, pa bo mogoče lažje:)
0
0

Jaz nisem, se pa borim za enakopravnost. Menim, da bi morali slediti govoru:”živi in pusti živeti.”, ter, da ljudi, ki so “drugačni” spoštovati, ker vsi smo samo ljudje.

0
0

Se strinjam z i love book. Enakopravnost je pomembna!

0
0

Žuželkica, tudi jaz od začetka nism bila ziher, amapk s časoma sem ugotovila… in zdej sm se že sprejela in mi je ful lažje

Shakesqueer, koliko si stara?

0
0

Jaz se trenutno še iščem, ampak se mi vedno bolj dozdeva, da sem bi. Razmišljam, da bi se čez kakšno leto oz. pač takrat, ko bom čisto prepričana, razkrila eni prijateljici, ki res podpira LGBTQA+, trenutno sem pa še “in the closet”. 🙂 Ali ste se vi že kakšnemu razkrili?

• Shakesqueer
    Js sm se razkrila trem prijateljem in mojemu bratu, ki je tudi bi. Ko se razkriješ, bodi prepričana da je varno! :)
0
0

Violetxx, ne. In še nekaj časa ne nameravam ker vseeno še nisem čisto 100%

• Shakesqueer
    In to je čisto ok! Ni se ti treba razkriti če nočeš oz. če se ne počutiš dobro glede tega. Pa tudi to da še nisi 100% je čisto v redu. Noben od nas ni :)
0
0

Mene pa zanima kako to sploh veš? Jaz se še iščem, a imam odprte vse možnosti. Kakšni so znaki?

• Shakesqueer
    Znak da sploh si LGBTQA+ je da te ne privlači samo nasprotni spol. Potem morš pa mal raziskat različne seksualnosti in pobrskat kaj so znaki. Razmišljam da bi vsak petek govorila o eni seksualnosti zato da bi se lažje našli
0
0

Shakesqueer, pri dvanajstih veš, da si bi? Mislim, jaz jih imam 14 pa nism čist ziher… uau. Lepo:)

0
0

I love book, jaz sem rešila en kup testov na to temo, najprej pa se moraš pravzaprav sam vprašati. A gledaš samo tipe ali tudi punce? A ti je že bila kdaj kaka punca všeč? In podobno. Najprej se vprašaj o teh stvareh, potem pa pojdi rešiti kak test

• Shakesqueer
    Ampak tut če ti test reče da si neki al pa nisi, še ni nujno da si. To je zakomplicirana stvar, vsak se mora sam znajt:)
0
0

Shakesqueer, tvoja ideja, da bi vsak teden govorila o različnih seksualnostih se mi zdi zelo dobra. Sama jih drugače veliko poznam, ker sem precej že raziskovala na to temo, ampak verjamem, da bo to kakšnemu pomagalu, pa še ljudje bojo izvedeli, da ne obstajajo samo trans, bi, gay in lesbian. 🙂

• Shakesqueer
    Alrighty! Bom naredila to! Začnem naslednji teden :)
Prikazujem 11 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*