0
0

Živijo!
Ko berem o vse to, o vseh teh tekmovanjih, si mislim: “Zakaj pa ne bi še jaz nardila enga takega tekmovanja?” Pa sem se odločla, da bom nardila tekmovanje za najboljši vic.
Pravila: NATANČNO PREBERI!!!
Danes je 17. 7. 2018. Od moje objave dalje se začne rok za oddajo, ki bo trajal pet dni in nekaj ur. Vic lahko oddate do 23. 7. 2018 do 9:00 ure. Potem se tekmovanje zaključi. Komisija (5 oseb z dobrim smislom za humor) bo vice ocenil z od 0 do 10 točk. Nato bomo sešteli točke vseh 5 žirantov. Vici, ki bojo imeli največja tri števila točk, npr. 1. mesto: 50 T, 3 vici. 2. mesto: 48 T, 5 vicov. 3. mesto: 45 t, 8 vicov ipd. Vsak nivo posebej bo nato še enkrat tekmoval: tisti s 50 T posebaj izberejo najboljšega ipd. 1., 2. in 3. mesto bom objavila na blogger na svoj profil Zala Bestfriend in pilovo klepetalnico. Nagrada je presenečenje, sporočim na koncu.
Namig: pošljite čimbolj smešne in čim manj znane vice, saj imajo ti največ možnosti za zmago.
Prosim, da svoje tekmovalne vice objavite kot odgovor na mojo temo Nagradno tekmovanje vicov, ČE NE TI NE BODO VELJAVNI, npr., če jih boste objavil ipod novo temo.
Primer:
MOJA OBJAVA
odgovori
(prosim napiši to kot naslov pri odgovorih ->) -> TEKMOVALNI VIC
Janezek gre po cesti pa sreča blondinko………
Če imate še kako vprašanje napišite pod odgovore. Naslov: ???Vprašanje???
PROSIM NAJ VAS TEKMUJE ČIM VEČ!!!
L.p., Zala Bestfriend :):):)

1
0

Zakaj hoče blondinka razbiti stekleno steno?
Ker jo zanima kaj je na drugi strani.

0
0

Sori, po nesreči sem objavla 2x…

0
0

Čak, pol lahko kle napišem vic?
Eskim pride v kavarno in vpraša:
Ali imate mrzlo kavo?
Natakar reče ne. Naslednji dan pride eskim spet in vpraša isto. Seveda je spet nimajo. To se ponovi štiri dni zaporedoma. Sedmi dan eskim spet pride in vpraša: ali imate mrzlo kavo? Natakar reče ja. Eskim:
Mi jo lahko prosim pogrejete?

0
0

Mož gleda tv in se dere:”Ne budalo,kreten,bik zarukani.Ne,ne,ne!!!Nato se iz kuhinje oglasi žena:Ne glej nogometa če te razburja!Mož ji odgovori:Ne gledam nogometa ampak posnetke iz najine poroke

0
0

Kaj ima 100 jajc in 1 zob?
Partizanski pevski zbor.

• HOWTONOTGETPRGONATEIFYOUGETFUCKEDBYASTRANGERWHOISACTULLYYOURBLACKBROTHERWHOYOUDIDN'TSEEINTHEDARK odgovoril/a 1 leto nazaj
0
0

Pride zajec v pekarno in reče: a mate sto krofov?
Pek odgovori: ne nimamo jih.
Naslednji dan zajec spet pride v pekarno pa vpraša: a mate sto krofov?
Naslednji dan zajec še enkrat pride v pekarno in vpraša: a mate sto krofov
Pa se pek odloči in reče svojim sodelavcem: pa specimo sto krofov da osrečimo zajca.
Naslednji dan zajec spet pride v pekarno in vpraša: a mate sto krofov?
Pek odgovori: ja zajec danes pa imamo sto krofov.
Pa zajec reče: no, težko jih boste prodali.

0
0

Gresta dva ježa po cesti pa vidita kaktus pa en jež reče, a si ti moja mama

0
0

Lahko 3 vice?
1. greta dva po puščavi pa en reče ej ti pa reče drugi zakaj pa glih jaz?
2. zakaj se sivi zid poruši ko se blondinka nasloni na njega? pametnejši popusti.
3. janezek vpraša sestro kaj je sarkazem? sarkazem je ko rečeš nekaj glih obratno kot misliš npr. janezek je zelo pameten.

0
0

janezek vpraša sestro kaj je sarkazem? sarkazem je ko rečeš nekaj glih obratno kot misliš npr. janezek je zelo pameten.
To sem pozabla napisat da je avtorca moja BFFL Zala Bestfriend

Prikazujem 9 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*