0
0

Hello!
Zdele ja moja bff pr men in bo prespala pr men. In mam problem. BFf je sam na telefonu in poslusa muzko. In pol sem jst zdej sla ven iz najnega zavetja (pod mizo sva zi sagradili) ker je blo full dolgcas. In zdej sem se jst na telefonu in hocm sam da bi se dobesesno druzle ne da je ona sam na telefonu jst pa pol tud morm bit. Pa sploh me ne poslusa. Pa dubla je ko sm ji dalagala glasbo od poste da je dubla iphone 11pro. Pa to sem tud jst tubla pa pomojem je cela slovenija. Pac in pol mi ke rekla kerga naj pol uporablja iphona al huaweia. Pa itak ga nebo dubla. Pa dubla je nov telefon ker je svojga unicla (padu ji je iz vrece) in pol mi je vescas govorla da ce ji ga razbijem al pa mi pade v vodo (bli sva ob reki) me ubije. In pol sem jo tko uprasala al ji vec pomenjo pejatli al telefon. In ugante kaj rekla je oboje. Vecsas ko sva bli pa v trgovini ga je mela pa vecsas bulla vanj. No a mi lohk kdo pomaga. Kaj naj naredim?

1
0

zasvojena je
drugič dej izkopt štrom u bajt, pa ji reč naj zgine(sm mal bm prjazn) če bo sm na fonu, reč de si jo povabila ker bi se pogovarjali v živo, ne pa sm bili na fonu, ker bi blo isto kot če bi imeli klepet na fonu, reć ji d drugič ne rab priti k teb če bo na fonu

0
0

Malo je res zasvojena
Probaj se spomniti kakno igro ali pa kaj par primerov
POJDITA NA POHOD, ZGRADITA SI ŠE KAKNO SKRIVALIŠČE, POJDITA SE PIŽAMA PARTY, GLEDAJTA KAKSNE FILME NA TV, PRIPRAVITA PINKNIK ,IGRAJTA SE KOT DA NEKAM POTUJETA…
OB ZABAVI BO POZABILA NA TELEFON

0
0

Res je zasvojena. Če je kar naprej na telefonu si lahko ti tista ki jo lahko rešiš zasvojenosti. Postopoma. najprej ji naprimer za pol ure skrij telefon … Medtem se pa kaj zabavajta. In povsem se strinjam tudi z d123 in MELANJO.

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*