Odgovorjeno
0
0

Js bi ful rada pisala zgodbo na pisalnici. Idejo že imam, zato bi vam rda predstavila obnovo, da je ne bom za brezveze pisala.
Govori o punci, ki ni nič posebnega, dokler ne izve, da ima magične moči in da obstaja ‘svet’ magičnih bitij v katerem divja vojna. Navadni ljudje zato ne vedo, vendar so kljub temu v nevarnosti. Če se vam zdi zanimivo mi plis napište. Pa kok pribižno naj bi bili stari glavni junaki?(med 11 in 14 let)

Najboljši odgovor
0
0

Zanimivo… Sicer se strinjam s Kshs, da je takšnih zgodb kar nekaj, ampak verjamem, da boš uporabila domišljijo in bo na koncu dobro izpadlo.
Glede starosti lika pa je najbolje, da je tvojih let, saj se boš najlažje poistovetila z njim in njegovimi problemi ipd.

Odličen odgovor
0
0

Hmmm… To je precej podobno zgodbam ki ze obstajajo, ampak ce se bo dogajalo kaj drugega, ali zanimivega pisi.
Junaki so zarad mene loh stari 13 let.

0
0

Še enlrat sem prebrala obnovo in videla, da je res precej podobna drugim zgodbam. Ampak v mislih sem imela nekaj malce drugačnega. In mislim, da take zgodbe, kot jo jaz mislim napisati na pisalnici še ni. Objavila bom uvod potem pa bom videla kaj boste rekli. 🙂

0
0

Ubistvu mi je ideja ful všeč . Komaj čakam!

0
0

Ubistvu mi je ideja ful všeč . Komaj čakam!

0
0

Naslov je 4 elementi

Prikazujem 6 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*