0
0

no v glavnem stara sem 14 let in mi je ful všeč en fant zdi se mi pa da sm tut js vsec njemu.problem je pa tale fant je star 17 let in ja vem da je to veliko vec ampak dejansko se s tem fanzom ne poznava glih zdej neki (hodva skup na treninge) večkrat dobim pri tem ko gleda vame ampak vem da ko bo enkrat zvedu kuk sm stara da bo vrjetn vsega konc stvar je tut v tem da dejansko zgledam starejša ko sm v resnici in to ni vedno dobr. Hvala za kakršnokoli pomoč

0
0

Glej sej 3 leta ni velik sam a loh napises kok si visoka.Drgac mu pa loh z znaki nakažeš da ti je všeč.Ali pa pošlji prijateljico da ga vprasa kaj si misli o teb

0
0

visoka sm 173cm on pa okol 180 ja fora je v tem da sm tam med samimi fanti pa nimam nobenga frenda mislim pa tut da ve de mi je všeč zato kr so muene frendice ko so pršle na trening me gledat povedle (na najslabši možni način da so me ćist osramotile) sam je pa on ubistvu ful sramežljiv tak da dvomim da bi lahka zdej on neki do naredu prvi korak sam men se zdi pa čudn da ga jst se posebi kr me je strah tistga ko sm prej gor napisala

0
0

Ja to pa je zdaj problem. Lahko mu nastaviš neki anonimno pismo? To je pri meni vžgalo in zdaj mam fanta kaj je star 14 jaz pa sem 12 to je 2 leti ampak en let gor Al dol vseeno je. Ne smeš čakat do zadnjega trenutka ker jaz sem tak v 6. Razredu izgubila svojo simpatijo ker se je odselil ? nočem da je tak tud s tabo da boš nekaj depresivna ?

Prikazujem 3 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*