1
0

Hojj a mogoče vete kdaj se bo izvedelo če bodo snemali Soy Luna 4 ?

-1
0

ne ne vem…čeprov če jo bojo snemal bojo sigurn igralci kej dajal na instagram pa se bo pol razvedl

-1
0

Seveda se soy luna 4 ne bo snemala

0
0

soy luna je najboljša nadaljevanka.A se bo snemala 4 sezona?

0
0

Ne mislim da ne ker so samo tri sezone

0
0

Soy luna se more snemat js bi rada da se sploh ne bi nikoli koncala

0
0

Po vsej verjetnosti se 4. Sezona ne bo snemala saj imamo v načrtu le 3. Že sezone že 3. Sezone se ni nameravalo snemati

0
0

NE FILM BO

0
0

3 sezono so nameravali snemat. Veliko jih pravi da ne bo 4, čeprav pravijo da bo.Čeprav se je violetta 4 tudi snemala pa je bila manj znana, kot soy luna.

0
0

ja booooooo in mora bit

0
0

Tudi ce se bo se ne bo prevedla
V ostale jezike ampak najverjetneje ne ker ker ni vec nicesar za prikazat ker je vse razlkrito na koncu 3 sezone

0
0

Na yt napišite soy luna 4 pa bote vidli tiste dele ko jih še ni blo v treh sezonah in bojo vrjetno v četrti

0
0

Jaz nevem… upam da se bo snemala…

0
0

Hoj ja 4. Sezona se ne bo snemala 100000…% ker bo čez približno eno leto film

0
0

Ja nekateri pravijo tako nekateri drugače…
Kaja Urbančič(daje glas Luni) pravi da so tudi njej najprej rekli da ne, a potem so rekli da bojo 4. Sezono snemali do marca 2019. Upam da bo to res…

0
0

Skoda da nebo soy luna 4 ker mi jo je res uzitek gledat

0
0

JS UPAM DA BO ČETRTA SEZONA KER JE BREZ LUNE BREZVEZE

0
0

Po mojem se 4. sezona ne bo snemala, čeprav so igralci sami povedali, da 3. sezona ni zadnja. Mogoče pa bo presenečenje in zato igralci nič ne govorijo o 4. sezoni.

0
0

hocem oziroma si želim da smemate 4 sezono vsaj 20 delov saj je zelo zanimiva. prosim ce jo snemate. HVALA

0
0

Ja 4. Sezona jaz sem lune se bo po mojem bo bila na tv v zacetku marca. Takrat se je zacel tudi 2. Del eno leto nazaj.

0
0

Upam da se bo SOY LUNA 4 snemala ker je zanimiva in jo obožujem

Prikazujem 1 - 20 od 22 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*