1
0

Hojj a mogoče vete kdaj se bo izvedelo če bodo snemali Soy Luna 4 ?

0
0

Seveda se soy luna 4 ne bo snemala

-1
0

ne ne vem…čeprov če jo bojo snemal bojo sigurn igralci kej dajal na instagram pa se bo pol razvedl

0
0

soy luna je najboljša nadaljevanka.A se bo snemala 4 sezona?

0
0

Mislim da marca 2019 meggi in bilanca epizoda na pop tv ali Oto nimajo svojega glasu drugi govorijo na mesto njih treba je uredit da imajo svoje glasove stopit do odgornih za to zadevo isto so imeli soy luna ki niso imeli svoje glasove drugi so govorili na mesto njih to ni prav

0
0

HOČEM SOJ LUNO 4 KR JE FUL DOBRA OBV NAJ BO VEČ EPIZOD UBISTVU VEEEEEEELLLLLLLIIIIKKKOOOOOOO KER JE RES COOL NAJ BO ČIM PREJ NA OTO.

0
0

Ne mislim da ne ker so samo tri sezone

0
0

Soy luna se more snemat js bi rada da se sploh ne bi nikoli koncala

0
0

Res je da brez lune je brez veze upam da bo čim prej soy luna 4 sezona imajo svoje glasove uredijo čim prej rada bi gledala zdaj gledam meggi in bilanca drugi govorijo na mesto njih

0
0

To je res da govorijo svoje glasove meggi in bianca soy luna 4 sezona nadaljevanju od 3 epizoda treba je malo pretisiti na odgovorne za obe nadevljevanke sem obezevalka goreča rada spoznala igralce soy luna meggi in bianca več epizoda pop tv ali Oto

0
0

Po vsej verjetnosti se 4. Sezona ne bo snemala saj imamo v načrtu le 3. Že sezone že 3. Sezone se ni nameravalo snemati

0
0

NE FILM BO

0
0

Ne morem verjeti da odpustijo kaj takega da se dogajajo odgovorni morajo popravit da imajo svoje glasove podnapisi slovenski prevajajo pop tv ali Oto sem obezevalka goreča meggi in bilanca rada bi vedela kje imajo koncert bi šla gledat upam da bodo uredili da lahko gledam soy luna 4 sezona več epizoda

0
0

Kakšn film? Pa pretisiti na odgovorne za obe nadevljevanke soy luna meggi in bianca več epizoda pop tv ali Oto sem obezevalka goreča nimajo svojega glasu drugi govorijo na mesto njih rada bi vedela kje imajo koncert kako izdejo oni v živo.

0
0

3 sezono so nameravali snemat. Veliko jih pravi da ne bo 4, čeprav pravijo da bo.Čeprav se je violetta 4 tudi snemala pa je bila manj znana, kot soy luna.

0
0

ja booooooo in mora bit

0
0

Naj uredijo odgovorni da lahko gledam soy luna 4 sezona več epizoda govorijo svojim glasom meggi in bilanca več epizoda pop tv ali Oto če zajo prijet evrov za gledanje na tv ? čim prej

0
0

Jaz upam da bodo snemanje soy luna 4 sezona nadaljevanju od 3 tudi meggi in bianca več epizoda pop tv ali Oto sem obezevalka goreča rada spoznala igralce soy luna meggi in bianca

0
0

Tudi ce se bo se ne bo prevedla
V ostale jezike ampak najverjetneje ne ker ker ni vec nicesar za prikazat ker je vse razlkrito na koncu 3 sezone

0
0

Na yt napišite soy luna 4 pa bote vidli tiste dele ko jih še ni blo v treh sezonah in bojo vrjetno v četrti

0
0

Naj uredijo čim prej december ali marec maj 2019 ali 20 slovenski prevod soy luna ali meggi in bilanca epizoda več svojimi glasove vsak posameznik beh nadevljevanke sem obezevalka goreča vem da je to za otroke ampak se počutim kot otrok od leta 16

Prikazujem 1 - 20 od 53 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*