0
0

meni se je telefon nedolgo nazaj razbil in nehal delovati.starši pravijo da mi bojo kupl nokio za 80eur kr pravjo da najstniki več tak ne rabijo(pa tudi da ne boste mislili ne primankuje nam denarja) sama si zelim kupiti rabljen iphone 8plus(400eur) (sama s svojim denarjem) pa mi ne dovolijo me zanima če ma kdo s tem kakšne izkušnje al pa morda ve kaj je za nardit naj prosim napiše
p.s.stara sem 14 let

0
0

Js mam od 11 leta (stara sm 12) že nokio na tipke Nokia 3310 pa sm si tut js hotla kupt isto iphone 8 plus sam mi ne dovolijo.Pravjo da nerabm da je telefon za govort pa zment ne pa za socialna omrežja……Tko da če hočš se loh skupi spomneva kako jih prepričat kr js nevem več kaj narest

0
0

ja sam fora je v tem da sm prej mela jst dost dober telefon samsung galaxy a5 2018 pa še moje sošolke si ne pišejo drugje ko na instagramu pa snepu

0
0

hej boljse bo da ne kupujes iphonov ker so celi iz stekla in ce ti pade na tla bo takoj razbit.Sploh pa iphone 8 ki je iz obeh straneh steklen.Brez veze je vzemat plus ker je vecji in imas tudi vecjo moznost da ti pade iz roke.Vzami raje kaksen novejsi samsung ali pa huawei.Se cenejse ti bo prislo kod iphon.Drugace pa se sama odloci.Ce te pa se kaj zanima glede iphonov me lahko vprasas ker se dobro razumem v njih.

0
0

jst nimam fona, sm stara 12 in mi je čist ok

Prikazujem 4 rezultatov
Tvoj odgovor
Tvoje ime*