0
0

YouCanDoIt uči: NAR,nar,NOR,ang
Love Tim uči: gum,mat,MAT,GUM
rolerina uči: GEO,geo,ŠPA,špa
gdč. PILKA uči: slj,SLJ,NEM,KNJ,zgo

učenke : rolerina,beauty,dobra Nina, Katyala

brez zamere punce mogla sem vam dati še en predmet drugače se nebi išlo in tako ali tako imam jaz dva predmeta več.

Urnika A in B
A pon tor sre čet pet
0.MAT SLJ KNJ GUM MAT
1.mat mat slj ang ang
2.zgo nar mat gum mat
3.ang ŠPA ang zgo gum
4.MAT NAR KNJ / GUM

B pon tor sre čet pet
0.NOR / ŠPA NOR NAR
1.mat mat slj ang ang
2.zgo ang geo gum mat
3.ang ŠPA ang geo gum
4.GEO NEM NOR NEM NEM

pred ura se začne ob 10.30 in traja do 10.55
prva ura je od 11.00 pa do 11.25
druga ura pa je od 11.30 do pet 11.55
potem je dolg odmor za kosilo do dveh takrat ko ne ješ pa se lahko pridružiš klepetu na klepetalnici
tretja ura se začne ob 14.05 pa traja do 14.30
zadnja ura pa je od 14.35 do 15.00

če se želi še kdo prijaviti naj si pogleda temo vizualna šola pil pri naslovu sem se takrat zmotila

lepo se imejte še naprej

0
0

Kaj je nar? Naravoslovje?

0
0

O oprosti pozabila sem napisati oznake a te moti da sem ti dala še naravoslovje saj če si naredila 6. razred potem veš o čem govorim ker Love Tim gre zdaj v 6.razred rolerina pa si je že od začetka izbrala dva predmeta in samo tok drugače sva midve z rolerino BFF in obe sva naročeni na pil

0
0

Ok…

0
0

hvala ker razumeš veš zelo si podobna moji bivši BFF ki se je zdaj odselila razumela je vsako mojo neumnost

0
0

Ok…

0
0

KAJ? Kdo je za masko! Okej, to se sliši čudno, vem. Ampak jaz nisem bila pred tremi minutami na pilu to je čudno. No whatever

0
0

A bi se lahko prosim jazučila norveščino pač da bi me you candolt učila. Pa a učimo snov za tisti razred v katerga gremo.

0
0

ZaAkaj pa sta urnika a in b

0
0

Glej jaz verjetno ne bi mogla imeti mat 2x na dan. Jst mokram uprašat za dovoljenje kdaj imam lahko tablico. Telefona pa tudi še nim a m.

0
0

Love tim: vsi smo na vseh predmetih tako da ti ni treba vprasati in se prijaviti na dolocenega. Ce si ucenka / ucenec si na vseh predmetih. Urnika a in b sta ker sta dva razreda. (Npr. 1.a in 1.b). Glede tega tretjega pa se zmeni z gdc. Pilko. Upam da sem pomagala.

0
0

Ne nista dva razreda samo ne pridejo vse ure v en el urnik a vi na šoli nimate dveh urnikov en je en teden drug je drug teden

0
0

Ne mi nimamo 2 urnikov injst ne vem če bom lahko imela 2x na dan pouk. Pa a se lahko učim norveščine.

0
0

Vprašaj starše če imaš lahko dvakrat na dan tablico saj so počitnice in tudi jaz moram vprašati za dovoljenje samo moji starši začnejo delat okrog desetih eden pa dve uri prej in potem en dela do 16.00 drug pa do 18.00 tako da sem v bistvu lahko takrat na računalniku

0
0

Mi mamo samo en urnik vedno.

0
0

Mi imamo že tri leta dva urnika

0
0

Sj jz tudi ja itak se strinjam ja ja

0
0

Kdaj pa začnemo s poukom?