snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Gremo mi po svoje

film-59491 4.6 5 105
Aleks s taborniškimi prijatelji tabori ob Soči. Starešina preresno jemlje taborništvo in vzgojo otrok in s tem povzroča številne komične zaplete. To, da se fantje bolj kot za taborniški red in veščine zanimajo za sosednji, športno umetniški tabor, kjer so večinoma prav luštne punce, h disciplini ne pomaga. Mnogi zabavni in čustveni zapleti med zanimivimi otroškimi in odraslimi liki se odvijejo na osupljivo lepih lokacijah triglavskega narodnega parka in stkejo himno naravi, čisti otroški duši, zdravi pameti, ljubezni, humorju in optimističnemu pogledu na življenje.
Leto izida: 2010

Mnenja:

Tk funny ressss!
Starost v času mnenja: 11 let
 
res dober film:ok_hand::ok_hand::ok_hand:
Starost v času mnenja: 11
 
ne priporocam ce si pod 13/14 kr ni lih primern ampk tko vajbi pa zgodba je pa toppo js sm ga sele zdj pr petnajstih gledala prvic sam je tk bols kokr...no ja
yk what i mean
Starost v času mnenja: 15
 
Zelo dobro!
Starost v času mnenja: 12
 
Top 10 ljudje! :thumbsup::cherry_blossom:
Starost v času mnenja: 12 let
 
Avatar
Zradiran račun
slo najjaci film
Starost v času mnenja: 15
 
on top <3
Starost v času mnenja: 14
 
Zlo dobr slovenski film.Priporočam.V šoli sm mogla napisat spis o temu filmu.Priporočam tudi 2.del.
Starost v času mnenja: 10
 
prsežm najjači film, full priporočam
Starost v času mnenja: 14
 
enkrat rendom sm našla na tvju in gledala, drgač res fajni film♡
Starost v času mnenja: 13
 
ooo vredu je
 
full dobrrr priporocammm
Starost v času mnenja: 13
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #karolina je objavila/a mnenje za:
ful dobr film tko kot babica gre na jug
 
Avatar Chillz fan je objavila/a mnenje za:
men je iskreno ful dober filem morete ga ...
 
Avatar hiphop__girl je objavila/a mnenje za:
Oh, ta filem se me je vedno tko dotaknu. ...
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM