snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Stranger Things 5: The Finale

film-1567451 4.5 5 17
In the fall of 1987, Hawkins is scarred by the opening of the Rifts, and our heroes are united by a single goal: find and kill Vecna. The government has placed the town under military quarantine and intensified its hunt for Eleven, forcing her back into hiding. The final battle is looming — and with it, a darkness more powerful and more deadly than anything they've faced before. To end this nightmare, they'll need everyone standing together, one last time.
Leto izida: 2025

Mnenja:

bedno in glupo
 
Jst sm pr tretji sezoni ampak lovam:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart:
Starost v času mnenja: 11 let
 
DBEST SERIJAAAAAAAA
Starost v času mnenja: 14
 
Močno priporcam
 
Zlo dobra zgodba, odlični igralci! Vedno te pusti na delu, ko ne veš kaj se je zgodilo in hočeš izvedet. In jaz se komaj istavim da ne posledam vsega naenkrat!
Starost v času mnenja: 13 let
 
TRENUTNO SM NA TRETJI SEZONI
TOOOKKK DOBR:scream_cat::scream_cat:
Starost v času mnenja: 12
 
Lovam serijo samo sem si malo drugace predstavljala finale
Aja pa tisto ko (SPOILER ALERT) Joyce ubije vecno je perfect (dustinov flashback od eddieja im cryinggg)
Starost v času mnenja: 12
 
omggg, najjace
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #karolina je objavila/a mnenje za:
ful dobr film tko kot babica gre na jug
 
Avatar Chillz fan je objavila/a mnenje za:
men je iskreno ful dober filem morete ga ...
 
Avatar hiphop__girl je objavila/a mnenje za:
Oh, ta filem se me je vedno tko dotaknu. ...
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM