snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Takšno je življenje

serija-303344 4.6 5 19
Družinska zdravnica Maja Križaj se po moževi finančni polomiji z družino preseli iz Ljubljane v Veliko vas na Gorenjskem. Čeprav okolje sprva deluje idilično, se hitro izkaže, da podeželje skriva številne izzive. Serija prepleta realistične življenjske težave z elementi humorja, topline in romantičnih zapletov.
Leto izida: 2025

Mnenja:

res ful fajn serija. vse dele do zdaj sem v celoti pogledo.
Starost v času mnenja: 10 let
 
ja loooovam jo , I mean really
Starost v času mnenja: 12
 
ja zdej se je končala 1 sezona in bom umrlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:anguished::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


drgač jo pa lovammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:v::v::v::v::v::v::v::v::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
Starost v času mnenja: 12,5 let
 
pa suprr
 
Ful napeta. Drugač pa tko klasično slovensko!
Starost v času mnenja: 13 let
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #karolina je objavila/a mnenje za:
ful dobr film tko kot babica gre na jug
 
Avatar Chillz fan je objavila/a mnenje za:
men je iskreno ful dober filem morete ga ...
 
Avatar hiphop__girl je objavila/a mnenje za:
Oh, ta filem se me je vedno tko dotaknu. ...
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM