Moj planer
9
Pred pari.i tedni sem se odločila narediti planer.
Vzela sem nekaj listov in jih pomočila v kavo. Ko so se posušili ssm jih zašila in čez nalepila recikliran papir. Danes sem naredila naslovnico. Ko bom kaj noter dodala, bom objavila.
Vzela sem nekaj listov in jih pomočila v kavo. Ko so se posušili ssm jih zašila in čez nalepila recikliran papir. Danes sem naredila naslovnico. Ko bom kaj noter dodala, bom objavila.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vau! Zelooo lepo! :heart::heart::heart:
P.S.: Sem se naročila
P.S.: Sem se naročila
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo lepo zgleda!!!
0
Moj odgovor:
Oli
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Tek
hejjj
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&


