Tačka29
Ne sprašuj neumnih vprašanj, če nočeš neumnega odgovora.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
oj tačka29, z veseljem bi se pridružila tvojem sestanku o EUROVISION fanih, ampak takrt ne morem, SORIIIIII...:sweat::sob:
0
🕒
guys, objavla sem cisto prvi del novega bloga, vabim vse EVROVIZIJSKE FENE IN FENICE, da ga preberejo<33 naslov je Eurovision fan club<3
upam da boste prebrali:heart:
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/eurovision-fans-club
upam da boste prebrali:heart:
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/eurovision-fans-club
2
🕒
hejla, nov del mojih risb je zunaj<33 (tokrat sm probavala risat nekj novga):ribbon:
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/6
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/6
3
🕒
Ojla, objavila sem nov del mojih risb:ribbon: tokrat sem risala veverico<3
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/5
upam da vem je vsec<33
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/5
upam da vem je vsec<33
4
🕒
haj, nov del mojih risb je zunaj<33 tokrat sm risala oči
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/4
upam da vam je všeč:ribbon:
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/4
upam da vam je všeč:ribbon:
3
🕒
Hejj, nov del mojih risb je zunaj! Tokrat sem probavala risat ustnice:ribbon:
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/3
uživajte<33
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moje-risbe-9/3
uživajte<33
2
🕒
Nov del moje zgodbe Kdor se zadnji smeje? je zunajj!!!!
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kdor-se-zadnji-smeje/3
uživajte :D
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kdor-se-zadnji-smeje/3
uživajte :D
0
🕒
Nov del moje zgodbe KDOR SE ZADNJI SMEJE (2. del) je zunajj!!!
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kdor-se-zadnji-smeje/2
Lep vikend :)
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kdor-se-zadnji-smeje/2
Lep vikend :)
1
🕒


