Še tadruga slika
11
Hello hello
Kot sem že rekla mi je blo dc in ja sm mal slikala. Aja in ta slika je za her.:joy::joy: Upam, da vam bo všeč
lp boby
Kot sem že rekla mi je blo dc in ja sm mal slikala. Aja in ta slika je za her.:joy::joy: Upam, da vam bo všeč
lp boby
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepoooooooooooooo:heart::heart::heart::heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart_eyes::sparkling_heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Waww!! To je ustvarjeno zame! Ogenj, waw ful je lepo!!
Waww!! To je ustvarjeno zame! Ogenj, waw ful je lepo!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
PA RES ZAKON! MANNA, obladašššššššššššš
0
Pisateljica King
Moj odgovor:
Oli
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Tek
hejjj
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(55)
Enako kot prej.
(58)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(48)


