Kinder Čokolada
"You held out your hand, and I took it without stopping to make sense of what I was doing. For the first time in almost a century, I felt hope."
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
šee 3 oceneee kok jih mate še vi
0
🕒
naročena :hibiscus:fuuuuul mi je všeč ime ker ker jst sm obsedena z kinder cokolado:rofl::hearts:
1
🕒
oo machiiii mama isti avatarček hehe
0
🕒
nab
0
🕒
hello
1
🕒
guyss šel zj ugotovimm da je 16 maj kar pa pomen da bom dons ob 21:47 uradno stara 13 pa pol:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
3
🕒
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nasle sva se girl, mau je trajal ampk jbg
pac listen
Edward my second love (first leo valdez)
spizdi jackob (sori izrazu)
sam pc res kj ta model misl da je...
isk ne contam zkj ga bella hoce met u lajfu. Lah bi dal bolsga igrauca za edwarda, js sm 2krat prebrala use knige pa filme gledalaaaa
pa use kr je mozn da se navezuje na twigliht:heart_eyes:
pac listen
Edward my second love (first leo valdez)
spizdi jackob (sori izrazu)
sam pc res kj ta model misl da je...
isk ne contam zkj ga bella hoce met u lajfu. Lah bi dal bolsga igrauca za edwarda, js sm 2krat prebrala use knige pa filme gledalaaaa
pa use kr je mozn da se navezuje na twigliht:heart_eyes:
1
🕒
aaaaaaaaaaaa
hahahha fer
nee sej jacob je dobr lik sam mal posebn
hhahahaha<33
lovju
morva kdaj u klepett
hahahha fer
nee sej jacob je dobr lik sam mal posebn
hhahahaha<33
lovju
morva kdaj u klepett
Charlie je tok underrated lik 🥲 ful je dobr
pač okej mal pretirava v tretji knjigi ampak to je sam zto k ma rad Bello pa noče da je žalostna
pač Charlie je ful dobr lik
ej pa ne mi česa spojlat preveč k četrte knjige še nism prebrala
pač okej mal pretirava v tretji knjigi ampak to je sam zto k ma rad Bello pa noče da je žalostna
pač Charlie je ful dobr lik
ej pa ne mi česa spojlat preveč k četrte knjige še nism prebrala
Men grejo tok na živce uni ljudje k so uno aveš hodiš po hodniku k je cca 6-7 metrov širok in pol pridejo in namest da grejo tm po drugi strani ne oni grejo mim tebe pa se zabijejo na polno u tebe lajk asi ok
1
🕒
Aaaa i feel you . Enkrat je mene ena tamala tok s torbo po men da sm padla. Pač drugič jo bom prjela z alse pa jo vrgla po stopnicah. Pač zakjj😭
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
EVO KONČNO SEM NAREDILA NOV DEL!!!
https://www.pil.si/forumi/igralnica/harry-potter-igr


