Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Kinder Čokolada
"You held out your hand, and I took it without stopping to make sense of what I was doing. For the first time in almost a century, I felt hope."
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

šee 3 oceneee kok jih mate še vi
0
🕒
 
0🥳 maš too
 
2 jutr pišemo
 
1😭
 
naročena :hibiscus:fuuuuul mi je všeč ime ker ker jst sm obsedena z kinder cokolado:rofl::hearts:
1
🕒
 
ahahahha legendaaa
 
oo machiiii mama isti avatarček hehe
0
🕒
 
hehee matchyyy
 
nab
0
🕒
 
hello
1
🕒
 
guyss šel zj ugotovimm da je 16 maj kar pa pomen da bom dons ob 21:47 uradno stara 13 pa pol:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
3
🕒
 
A maš rd?😍
 
Pol rojstni dan hahaha
 
ahaha kinder
 
bahahhaha
 
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nasle sva se girl, mau je trajal ampk jbg
pac listen
Edward my second love (first leo valdez)
spizdi jackob (sori izrazu)
sam pc res kj ta model misl da je...
isk ne contam zkj ga bella hoce met u lajfu. Lah bi dal bolsga igrauca za edwarda, js sm 2krat prebrala use knige pa filme gledalaaaa
pa use kr je mozn da se navezuje na twigliht:heart_eyes:
1
🕒
 
aaaaaaaaaaaa
hahahha fer
nee sej jacob je dobr lik sam mal posebn
hhahahaha<33
lovju
morva kdaj u klepett
 
Jppp pa men je charlie mau prevec zascitniski do belle
 
Charlie je tok underrated lik 🥲 ful je dobr
pač okej mal pretirava v tretji knjigi ampak to je sam zto k ma rad Bello pa noče da je žalostna
pač Charlie je ful dobr lik
ej pa ne mi česa spojlat preveč k četrte knjige še nism prebrala
 
aaa okejj
 
Men grejo tok na živce uni ljudje k so uno aveš hodiš po hodniku k je cca 6-7 metrov širok in pol pridejo in namest da grejo tm po drugi strani ne oni grejo mim tebe pa se zabijejo na polno u tebe lajk asi ok
1
🕒
 
aghh so real😭 haha<67
 
Aaaa i feel you . Enkrat je mene ena tamala tok s torbo po men da sm padla. Pač drugič jo bom prjela z alse pa jo vrgla po stopnicah. Pač zakjj😭
 
Kera sola ma 6-7 metrov sirok hodnik mi mamo tak 2-3 metre😭😭
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar DreamyGirl sporoča pilovcem/kam:
https://www.pil.si/forumi/smetisnica/kako-si-me-predstavljs-1
 
Avatar DreamyGirl sporoča pilovcem/kam:
Zbiram predloge za testke🫶
 
Avatar DreamyGirl sporoča pilovcem/kam:
Predlagaj te mi kaj nej kej objavljam hvala
 
Avatar DreamyGirl sporoča pilovcem/kam:
https://www.pil.si/razvedrilo/testi/snep-ali-instagram
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
a mate snep pa instagram. Na snepu me lhk ...
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
a me pogresate ker me ni vec tok na pilu ...
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
a mislte da mam se fanta al ne?
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
balkan al slovenska muska
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
slova al mata
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
telefon al tv
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
Justin Biber ali Teylor Swift
 
Avatar DreamyGirl sprašuje pilovce/ke:
Se ze konc z ocenami?
 
Avatar Jan_4 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Gajciiiii1
naročen
 
Avatar Catlover tukii je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chiquita💕
Narocenaa
 
Avatar hiphop__girl sporoča pilovcem/kam:
Mene zdej ne bo ene par dni, zato lepo se ...
 
Avatar SofijaLoveDogs sporoča pilovcem/kam:
Tistemu ki mi je pisal v nab res hvala🥰
 
Avatar Catlover tukii sporoča pilovcem/kam:
helouu Upam da mate boljsi vecer kot jstt... Jst ...
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Značka Avatar Heart
vračaam
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Moonie12
vračaam
 
Avatar mačja panda je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Pilοvka
naročena
 
Avatar Korenček 🥕 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Pilοvka
Hej pikc vračam
 
Avatar Jan_4 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bellaza2
vracam
 
Avatar Lemon squizy2309 sporoča pilovcem/kam:
PUNCE K SODELUJETE V MOJI IGRI UGANI ZNANO ...
 
Značka Avatar SWS_lover sporoča pilovcem/kam:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire ...
 
Avatar KOALA POTTER FAN sporoča pilovcem/kam:
EVO KONČNO SEM NAREDILA NOV DEL!!! https://www.pil.si/forumi/igralnica/harry-potter-igr