Hejj! Naredla bom novo igro, upam, da se vas čim več prijavi!
Okej, najprej pravila:
1. Če želiš sodelovati v igri se moraš v komentarjih prijaviti
2. Prijavijo se lahka le registrirani
3. Če ne komentiraš/oddaš svojega dela za igro (torej če v enem delu ne narediš ničesar) avtomatsko izpadeš
4. V tej igri boste imeli raznorazne naloge, od tega da boste dali linke do nekih stvari (ki jih bom naštela) pa vse do risanja (sliko boste objavili na hvalilnico (takšna naloga bo samo 1x-2x)) Večinoma bo to, da boste dali linke
5. V vsakem naslednjem delu povem, koliko točk si je vsak prislužil
6. Prva dva pa dobita nagrado, kakšna bo izveste, v naslednjem delu
Prijave zbiram do 16.5. do 13.00
Okej, to je to, upam na čim več prijav
Lp, Cool Girl
Okej, najprej pravila:
1. Če želiš sodelovati v igri se moraš v komentarjih prijaviti
2. Prijavijo se lahka le registrirani
3. Če ne komentiraš/oddaš svojega dela za igro (torej če v enem delu ne narediš ničesar) avtomatsko izpadeš
4. V tej igri boste imeli raznorazne naloge, od tega da boste dali linke do nekih stvari (ki jih bom naštela) pa vse do risanja (sliko boste objavili na hvalilnico (takšna naloga bo samo 1x-2x)) Večinoma bo to, da boste dali linke
5. V vsakem naslednjem delu povem, koliko točk si je vsak prislužil
6. Prva dva pa dobita nagrado, kakšna bo izveste, v naslednjem delu
Prijave zbiram do 16.5. do 13.00
Okej, to je to, upam na čim več prijav
Lp, Cool Girl
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz bi!
ne vem kako bo to izgledalo ampak tudi če ispadem me ne briga
ne vem kako bo to izgledalo ampak tudi če ispadem me ne briga
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sliši se zanimivo, tako da se prijavljam:wink:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zanimiv igra. Prijavim se!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oj,
jazt bi se prijavila sam ob katerih dnevih oz. na kolko časa bo to objavljeno?
jazt bi se prijavila sam ob katerih dnevih oz. na kolko časa bo to objavljeno?
1
Hvala za prijavo!!
Verjeten bo nov del vsak ponedeljek in vsak petek (odvisno od tega koliko dela bom mela za šolo, trenutno je zlo malo tko da bo verjetno kar ponedeljek in pa petek)
Verjeten bo nov del vsak ponedeljek in vsak petek (odvisno od tega koliko dela bom mela za šolo, trenutno je zlo malo tko da bo verjetno kar ponedeljek in pa petek)
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Se prijavim. Dobra ideja čeprav si ne znam najbolje predstavljati kako bo izgledalo.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prijavim se!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sliši se zelo zanimivo! Tako, da se tudi jaz prijavljam!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prijavljam se
0
Ana Rao neprijavljena
Moj odgovor:
Vfzfds
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
😥😭
Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
help kok sm stupid
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(11)
Enako kot prej.
(14)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Igralnica