hejj. dočakali smo dan za to igro:kissing_heart:
skupine so po regijah, sej veste lol
*modra*Štajerci:*modra*
~Ajda V.
~SofijaLoveDogs
~𝔸𝕣𝕥ᶜᵃᵗ𝐺𝐼𝑅𝐿_°·•
~Frendica
~Spletnapunca♡
~Baletgirl11
~frog_431
~PlezalkaZoja11
~knjižnimolj10
~Bellaza2
~Cho Cang
*roza*Ljubljančani:*roza*
~little🪷
~dogfan
~Girliee
~mačja panda
~ljjjj
~CountryGirl17
~:wink::ribbon::ribbon:
*zelena*Dolenci:*zelena*
~#Karolina
~Ginny•Weasly
~Girlpower
*b*gorenci:*b*
~Karter_1159
~Bela
no to je to. sej se vas je kr nekaj prijavilo. vsi neregistrirani pilovci, imejte svoje vzdevke kakor ste se prijavili.
imamo pa eno manjšo težavo, ki ste jo 100% videli. Štajercev je viliko, dolcev in gorencov pa ne:joy:. in ne bi bilo fer.
1. možnost, da da. gorence in dolence skupi
2. se še kdo prijavi ki je dolenc ali gorenc
no bom videla. če se zeli se kdo prijavit, po možnosti DOLENC ali GORENC, bi bilo dobro:blush::wink:
uživajte. v tem delu nimate še naloge, da veste s kom ste v skupini:kissing_heart:
cok
skupine so po regijah, sej veste lol
*modra*Štajerci:*modra*
~Ajda V.
~SofijaLoveDogs
~𝔸𝕣𝕥ᶜᵃᵗ𝐺𝐼𝑅𝐿_°·•
~Frendica
~Spletnapunca♡
~Baletgirl11
~frog_431
~PlezalkaZoja11
~knjižnimolj10
~Bellaza2
~Cho Cang
*roza*Ljubljančani:*roza*
~little🪷
~dogfan
~Girliee
~mačja panda
~ljjjj
~CountryGirl17
~:wink::ribbon::ribbon:
*zelena*Dolenci:*zelena*
~#Karolina
~Ginny•Weasly
~Girlpower
*b*gorenci:*b*
~Karter_1159
~Bela
no to je to. sej se vas je kr nekaj prijavilo. vsi neregistrirani pilovci, imejte svoje vzdevke kakor ste se prijavili.
imamo pa eno manjšo težavo, ki ste jo 100% videli. Štajercev je viliko, dolcev in gorencov pa ne:joy:. in ne bi bilo fer.
1. možnost, da da. gorence in dolence skupi
2. se še kdo prijavi ki je dolenc ali gorenc
no bom videla. če se zeli se kdo prijavit, po možnosti DOLENC ali GORENC, bi bilo dobro:blush::wink:
uživajte. v tem delu nimate še naloge, da veste s kom ste v skupini:kissing_heart:
cok
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js bi bla kot dolenka
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mene loh daš v gorence
Hehe sej sm:v:🫰
Love juu
Hehe sej sm:v:🫰
Love juu
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js bi bla dolenjka/gorenjka, ce se da?:hibiscus:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super igrica
lovam<3
lovam<3
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz se gem tuddi sem bratec od Ginny•Weasly
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hooj kakšna igra je to? drugače izgleda zabavno
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jst boi se prjavla, sm pa iz okolice Ljubljane
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ej jaz bi raje da nes bi združula saj jez spadam v oboje
sicer sem bolj gorenka
ampak rajš bi videla da nas združiš
sicer sem bolj gorenka
ampak rajš bi videla da nas združiš
0
ok, sam bi res raje vidla da nas združiš če se bo dal, bom pa premislila če bi šla raje med gorence če ti je ok
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
men je kul ce sta samo 2 gorenca
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js bi se šla pa sm ljubljančanka nna zahodu:two_hearts::two_hearts:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
fun fact: GorenJci in DolenJci
0
djhc
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz sem gorenjka
0
Moj odgovor:
Dipiki
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Snap
zakaj me en fant ne doda na snapu ce me v soli gleda in sva ze velikokrat nardila eye contact? a mogoce ker sem starejsa za eno leto?
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Igralnica