Tekmovanje
3
LMalfoy
Hej tule so najprej še pravila in veljajo za vse :
V komentarje boste oddali svoje odgovore. Pa začnimo.
-Napiši v katerem domu bi najraje bil
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
To je to pa oddajte prosim do jutri ker sem se v sporočilu zmotila. Veselo reševanje. :grin::grin::grin:
V komentarje boste oddali svoje odgovore. Pa začnimo.
-Napiši v katerem domu bi najraje bil
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
To je to pa oddajte prosim do jutri ker sem se v sporočilu zmotila. Veselo reševanje. :grin::grin::grin:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hay
-Najraje bi bila v Slydherinu/Spolzgadu:snake:
-Za film se ne morem odločiti, če pa se moram, pa bi izbrala Polkrvnega princa ali Jetnika iz Azkabana
-Predstavljam si jo iz temnega lesa z ročajem v obliki feniksove glave in jedrom... ne vem:wink:
-Lahko bi bil lev. Ali pa volk, morda lisica... Eh, ne vem. Čeprav... odločam se za leva:lion_face:
-Definitivno v feniksa
Lp, Musicgirl
-Najraje bi bila v Slydherinu/Spolzgadu:snake:
-Za film se ne morem odločiti, če pa se moram, pa bi izbrala Polkrvnega princa ali Jetnika iz Azkabana
-Predstavljam si jo iz temnega lesa z ročajem v obliki feniksove glave in jedrom... ne vem:wink:
-Lahko bi bil lev. Ali pa volk, morda lisica... Eh, ne vem. Čeprav... odločam se za leva:lion_face:
-Definitivno v feniksa
Lp, Musicgirl
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
-Napiši v katerem domu bi najraje bil ~ Sem v Gryfondomu glede na Pottermore, ampak so mi v resnici vsi domovi blazno všeč. Moja mami je Drznvraan, Hufflepuff in Slytherin pa sta moji najboljši prijateljici.
-Napiši kateri je tvoj najljubši film ~ Najbolje so naredili četrti del, ampak moj naj film po vsebini pa je tretji, ker so notri Ravbarji aka moji naj karakterji.
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica ~ Sem tudi za to rešila kviz na Pottermore. Naj bi bila: javorjev les z samorogovim lasom za jedro, dolgo 37,5 cm in presenetljivo sprožno.
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh ~ Bay mare ali rjavi konj. Isti kot od Ginny. Enako kviz na Pottermore
-Napiši v katero žival bi se spremenil. ~ Spremeniš se v svojega varuha, to menda vsi vemo?
-Napiši kateri je tvoj najljubši film ~ Najbolje so naredili četrti del, ampak moj naj film po vsebini pa je tretji, ker so notri Ravbarji aka moji naj karakterji.
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica ~ Sem tudi za to rešila kviz na Pottermore. Naj bi bila: javorjev les z samorogovim lasom za jedro, dolgo 37,5 cm in presenetljivo sprožno.
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh ~ Bay mare ali rjavi konj. Isti kot od Ginny. Enako kviz na Pottermore
-Napiši v katero žival bi se spremenil. ~ Spremeniš se v svojega varuha, to menda vsi vemo?
1
Ti si čista Ginny Weasley un to je očitno
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem v Gryfondomu.
Harry Potter and the other of Phoeniks.
Feniksovo pero in črni trn.
Moj varuh bi bil konj.
Ja spremeniš se v varuha. A tt tega ne veš?
Vsi odgovori so iz Pottermore.
Harry Potter and the other of Phoeniks.
Feniksovo pero in črni trn.
Moj varuh bi bil konj.
Ja spremeniš se v varuha. A tt tega ne veš?
Vsi odgovori so iz Pottermore.
2
Harry Potter FAN
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Jaz sem se že februarja registrirala na Pottermore, tako da bom dodajala odgovore za dom in to kar tisto kar so mi določili tam.
Let's start!
-Napiši v katerem domu bi najraje bil
Jaz sem šla v Pihpuff
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
Definitivno oba dela Svetinje smrti
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
29 cm, samorogova dlaka, brestov les
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
Delfin
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
Ah... V veverico!
Kaj pa je fora tega tekmovanja? Mislim, v čem tekmujemo?
Lp,
Super sister:sparkling_heart:
Jaz sem se že februarja registrirala na Pottermore, tako da bom dodajala odgovore za dom in to kar tisto kar so mi določili tam.
Let's start!
-Napiši v katerem domu bi najraje bil
Jaz sem šla v Pihpuff
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
Definitivno oba dela Svetinje smrti
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
29 cm, samorogova dlaka, brestov les
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
Delfin
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
Ah... V veverico!
Kaj pa je fora tega tekmovanja? Mislim, v čem tekmujemo?
Lp,
Super sister:sparkling_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Okej!
Moji odgovori so:
Čisti Gryfindom.
Polkrvni princ.
30 cm, razumno prožna, samorogova dlaka, oreh.
Moj varuh je lisica in spremenila bi se v njo.
Moji odgovori so:
Čisti Gryfindom.
Polkrvni princ.
30 cm, razumno prožna, samorogova dlaka, oreh.
Moj varuh je lisica in spremenila bi se v njo.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
-Napiši v katerem domu bi najraje bil
Uhh....I guess v tisti igrci Harry Potter hogwarts mystery sem izbrala Spolzgad (oops), drugače pa Pihpuff love this home!
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
2. del svetinje smrti!
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
29cm, leskova, notranjost: košček zmajeve luske, razumno prožna
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
Volk
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
V orla! To bi blo tokkk OMGGG!!!
Aja, v čem bomo tekmovali?
P1
Uhh....I guess v tisti igrci Harry Potter hogwarts mystery sem izbrala Spolzgad (oops), drugače pa Pihpuff love this home!
-Napiši kateri je tvoj najljubši film
2. del svetinje smrti!
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica
29cm, leskova, notranjost: košček zmajeve luske, razumno prožna
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh
Volk
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
V orla! To bi blo tokkk OMGGG!!!
Aja, v čem bomo tekmovali?
P1
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
-Napiši v katerem domu bi najraje bil.
Moj odgovor: V Rawenclavu.
-Napiši kateri je tvoj najljubši film.
Moj odgovor: Jetnik iz Azkabana.
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica.
Moj odgovor: V Pottermore imam svojo palico samo nevem iz česa je:joy:
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh.
Moj odgovor: Ga imam. Kužek.
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
Moj odgovor: V pametno mačko.
Moj odgovor: V Rawenclavu.
-Napiši kateri je tvoj najljubši film.
Moj odgovor: Jetnik iz Azkabana.
-Opiši kakšna bi bila tvoja palica.
Moj odgovor: V Pottermore imam svojo palico samo nevem iz česa je:joy:
-Napiši katera žival bi bil tvoj varuh.
Moj odgovor: Ga imam. Kužek.
-Napiši v katero žival bi se spremenil.
Moj odgovor: V pametno mačko.
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
Ocene in en teden do konca šole
ja... bliža se konec js pa ful med oceno al pa zvišujem. in problem je da se men FUL VEČ NEDA UČIT. vsi govorijo da so konc js pa se morem še učit. in sem že izmučena in pač i can't. ampak si želim da nebi izgubila preveč točk letos ker lani sem kr:sob:
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Igralnica