Hej moji dragi učenci. Res mi je žal ker vam v nedeljo nisem nič napisala v zvezi z šolo, sam pač ful enga dela sem imela in mi je ušlo iz glave. Torej jutri objavim 1. lekcijo. Ta bo malo lažja potem se bo težkost(pač tko wtf beseda je to?) nalog večala.
ZA: Lexi7
Ali lahko smuti pošljem jutri? Če ne morem bom razumela.
Torej učenci. Redno spremljajte moje objave. Urnik objav pa imate tule: http://mohh1.simplesite.com
Lp Hana:watermelon:
ZA: Lexi7
Ali lahko smuti pošljem jutri? Če ne morem bom razumela.
Torej učenci. Redno spremljajte moje objave. Urnik objav pa imate tule: http://mohh1.simplesite.com
Lp Hana:watermelon:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojj! Jeeeej se veselim!
Sicer pa... Beseda 'težkost' je napačna. Sklepam da si želela uporabit besedo 'težavnost'.
Sicer pa... Juhuuuu! Danes je že sreda, samo najbrž se nisi nič objavila gor haha...
No, komi čakam!
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
Sicer pa... Beseda 'težkost' je napačna. Sklepam da si želela uporabit besedo 'težavnost'.
Sicer pa... Juhuuuu! Danes je že sreda, samo najbrž se nisi nič objavila gor haha...
No, komi čakam!
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ZA: Lexi7
Ali lahko smuti pošljem jutri? Če ne morem bom razumela.
Ja seveda ti pošlji ko imaš čas!
Aja in eno vprašanje:
Se lahko prijavim?
Če se ne morem nebo nič narobe bi pa bila vesela če bi se lahko.
Ali lahko smuti pošljem jutri? Če ne morem bom razumela.
Ja seveda ti pošlji ko imaš čas!
Aja in eno vprašanje:
Se lahko prijavim?
Če se ne morem nebo nič narobe bi pa bila vesela če bi se lahko.
1
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&



Igralnica