Hej,
današnja tema bojo............................KNJIGE. Jaz sem prebrala že vsaj polovico naše vaške knjižnice, zato vam lahko priporočim kakšno. Tukaj so:
ZBIRKE:
- J. K. Rowling: Harry Potter
To zbirko poznete najbrž že vsi. Če kdo ne ve si deli sledijo takole: Kamen modrosti, Dvorana skrivnosti, Jetnik iz Azkabana, Ognjeni kelih, Feniksov red, Princ mešane krvi (Polkrvni princ), Svetinje smrti in Otrok prekletstva.
Link do prvega dela: https://www.svetknjige.si/izdelek/3142/harry-potter-kamen-modrosti-zepnica
- Merlyn Kaye: Replika
To je tudi zbirka fantastičnih knjig, ki so krajše kot Harry Potterji ampak je več delov. Če se prav spomnim je delov 24, sledi pa jim trilogija. prva knjiga iz zbirke je Amy številka sedem: https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-13-let-dalje/mladinsko-leposlovje/amy-stevilka-sedem.html
- Meg Cabbot: Princeskin dnevnik
Po tej zbirki sta posneta dva filma. Link do prvega dela: https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-9-do-12-let/zgodbe-v-serijah/princeskin-dnevnik.html
- Enid Blyton: Pet prijateljev
Link:https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-9-do-12-let/zgodbe-v-serijah/pet-prijateljev-na-otoku-zakladov.html
- Jeff Kinney: Dnevnik nabritega mulca
Link:https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=715838034&urlLangId=-31&urlRequestType=Base&categoryId=3074457345617043019&langId=-31&catalogId=3074457345616676718
- Igor karlovšek: Ognjeno pleme
Za enkrat so tukaj Pobeg, V ujetništvu ter Zmage in porayi, na poti pa sta še dve knjigi.
Link:https://www.miszalozba.com/zbirke/ognjeno-pleme/
SAMOSTOJNE KNJIGE:
- Care Santos: Laž
-Damjan Šinigoj: Iskanje Eve
- Damjen Šinigoj: Kjer veter spi
- Jane Frey: Ni poti nazaj
- Vinko moderndorfer: Kot v filmu
- Annette Mierswa: Instagramerka
- Cecily Von Ziegesar: Opravljivka
- Louis Sachar: Zeleno jezero
- Primož Suhodolčan: Košarkar naj bo
- Mary Amato: Kitara za dva
- Vinko Modrendorfer: Kit na plaži
OK, to je kar se trenutno spomnim. Če kdo od vas pozna kakšno super knjigo, ki je ni na seznamu, jo lahko napiše spodaj.
Upam, da vam je bil blog všeč.
LYSM:heart::heart::heart:
današnja tema bojo............................KNJIGE. Jaz sem prebrala že vsaj polovico naše vaške knjižnice, zato vam lahko priporočim kakšno. Tukaj so:
ZBIRKE:
- J. K. Rowling: Harry Potter
To zbirko poznete najbrž že vsi. Če kdo ne ve si deli sledijo takole: Kamen modrosti, Dvorana skrivnosti, Jetnik iz Azkabana, Ognjeni kelih, Feniksov red, Princ mešane krvi (Polkrvni princ), Svetinje smrti in Otrok prekletstva.
Link do prvega dela: https://www.svetknjige.si/izdelek/3142/harry-potter-kamen-modrosti-zepnica
- Merlyn Kaye: Replika
To je tudi zbirka fantastičnih knjig, ki so krajše kot Harry Potterji ampak je več delov. Če se prav spomnim je delov 24, sledi pa jim trilogija. prva knjiga iz zbirke je Amy številka sedem: https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-13-let-dalje/mladinsko-leposlovje/amy-stevilka-sedem.html
- Meg Cabbot: Princeskin dnevnik
Po tej zbirki sta posneta dva filma. Link do prvega dela: https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-9-do-12-let/zgodbe-v-serijah/princeskin-dnevnik.html
- Enid Blyton: Pet prijateljev
Link:https://www.bukla.si/knjigarna/otrosko-in-mladinsko/od-9-do-12-let/zgodbe-v-serijah/pet-prijateljev-na-otoku-zakladov.html
- Jeff Kinney: Dnevnik nabritega mulca
Link:https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=715838034&urlLangId=-31&urlRequestType=Base&categoryId=3074457345617043019&langId=-31&catalogId=3074457345616676718
- Igor karlovšek: Ognjeno pleme
Za enkrat so tukaj Pobeg, V ujetništvu ter Zmage in porayi, na poti pa sta še dve knjigi.
Link:https://www.miszalozba.com/zbirke/ognjeno-pleme/
SAMOSTOJNE KNJIGE:
- Care Santos: Laž
-Damjan Šinigoj: Iskanje Eve
- Damjen Šinigoj: Kjer veter spi
- Jane Frey: Ni poti nazaj
- Vinko moderndorfer: Kot v filmu
- Annette Mierswa: Instagramerka
- Cecily Von Ziegesar: Opravljivka
- Louis Sachar: Zeleno jezero
- Primož Suhodolčan: Košarkar naj bo
- Mary Amato: Kitara za dva
- Vinko Modrendorfer: Kit na plaži
OK, to je kar se trenutno spomnim. Če kdo od vas pozna kakšno super knjigo, ki je ni na seznamu, jo lahko napiše spodaj.
Upam, da vam je bil blog všeč.
LYSM:heart::heart::heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super blog:heart_eyes:, si bom sposodila kakšno knjigo!:books:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oo super!
To mi je všeč, da je še kdo, ki bere knjige. Super objava! Res zanimivo. No, sicer sem princeskin dnevnik in še nekatere druge knjige že prebrala, ampak super drugače. Že da si se potrudila to narediti je pohvalno. Zahteva nekaj časa, dokler najdeš vse linke. In to je še zraven tvoje super zgodbe. Ti si moja vzornica!
Le taka bodi, kot si še naprej!
To mi je všeč, da je še kdo, ki bere knjige. Super objava! Res zanimivo. No, sicer sem princeskin dnevnik in še nekatere druge knjige že prebrala, ampak super drugače. Že da si se potrudila to narediti je pohvalno. Zahteva nekaj časa, dokler najdeš vse linke. In to je še zraven tvoje super zgodbe. Ti si moja vzornica!
Le taka bodi, kot si še naprej!
1
Gin, Hermy, Loony
Hvala❤️❤️❤️
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Te knjige so res super! Večino sem jih tudi sama prebrala :)
LY:kissing_heart:
LY:kissing_heart:
0
Moj odgovor:
Hijoooi
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A se strinjate?
hej! mene sam zanima ce se strinjate s tem.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
O maj gad kok lovam js sem isto lani naredila ...
zeloo pregleden in fuul dobri nasveti! ko ...



Pilov blog