Katera bi najverjetneje? 1. del
6
Hej!
Piševa nov blog. Ideja je od Bad girl in No name. Hvala vama za idejo! Zdaj pa k blogu!
Katera bo prva dobila fanta?
#lovedogs: Jaz sigurno ne.:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
Lexi7: Jaz mogoče ker imam simpatijo.:shrug::shrug:
2. Katera bi rada živela na vasi?
Lexi7: Jaz!
#lovedogs: JAZ BI ŽIVELA Z DRUŽINO!
3. Katera bi prva skočila s padalom iz letala?
Lexi7: Jaz niti pod razno ne!!!!!!!!!! Razen mogoče...:sweat_smile::sweat_smile:
#lovedogs: Nevem nooo...:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
4. Katera bi rada šla na zmenek?
#lovedogs: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Lexi7: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
6. Katera bi prva skočla z mosta (privezana)?
#lovedogs: JAZ NE!
Lexi7: JAZ NITI SLUČAJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. Katera bi bila najverjetneje boljša v matematiki?
#lovedogs: JAZ!
Lexi7: #lovedogs ker je starejša!
8. Katera bi odpotovala v Grčijo?
Lexi7: JAZ!!!!!!!!!!!! Nikol še nisem bla tam!
#lovedogs: JAZ SEM ŽE! Tako, da jaz.:grin:
Upava, da vam je bilo všeč.
Lp, #lexidog
Piševa nov blog. Ideja je od Bad girl in No name. Hvala vama za idejo! Zdaj pa k blogu!
Katera bo prva dobila fanta?
#lovedogs: Jaz sigurno ne.:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
Lexi7: Jaz mogoče ker imam simpatijo.:shrug::shrug:
2. Katera bi rada živela na vasi?
Lexi7: Jaz!
#lovedogs: JAZ BI ŽIVELA Z DRUŽINO!
3. Katera bi prva skočila s padalom iz letala?
Lexi7: Jaz niti pod razno ne!!!!!!!!!! Razen mogoče...:sweat_smile::sweat_smile:
#lovedogs: Nevem nooo...:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
4. Katera bi rada šla na zmenek?
#lovedogs: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Lexi7: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
6. Katera bi prva skočla z mosta (privezana)?
#lovedogs: JAZ NE!
Lexi7: JAZ NITI SLUČAJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. Katera bi bila najverjetneje boljša v matematiki?
#lovedogs: JAZ!
Lexi7: #lovedogs ker je starejša!
8. Katera bi odpotovala v Grčijo?
Lexi7: JAZ!!!!!!!!!!!! Nikol še nisem bla tam!
#lovedogs: JAZ SEM ŽE! Tako, da jaz.:grin:
Upava, da vam je bilo všeč.
Lp, #lexidog
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uuuuuuuuuuuu. fensi! superca je!
1
Moj odgovor:
viernheim
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
kako nej ratam bl verna +ne strinjam se čist s cerkvijo
hj,
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3



Pilov blog