Kavica
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
heejjj <3333
ful pogrešam MED NAMA, ker to je tok dobro, da bi dejansko loh napisala knjigo vn.. girlyyy to je tok dobr :heart_eyes::sob:
ful pogrešam MED NAMA, ker to je tok dobro, da bi dejansko loh napisala knjigo vn.. girlyyy to je tok dobr :heart_eyes::sob:
0
🕒
h.e.l.p
https://www.pil.si/forumi/svetovalnica/menstra-bazen
https://www.pil.si/forumi/svetovalnica/menstra-bazen
0
🕒
Kavi, preveč si stroga🤣😘
omgg sam se tko 20 dni do koncaa, se ene 3ocene mam za dobitt in pol koncc. lwk umiram ker mam zadne 14 dni, 4krat al pa 3krt na tedn tekme tko da ja, še dva dni pol grem pa u toplicee. komi cakam na grem iz osnouke hhahahaha. sori za holy yapp
3
🕒
js se veselim vsega kar pride naprej ampak nocm se pislovitt😭😭(ceprov sm lwk excited glede valete)
are yall supid or whatt cuz this is MY game:https://www.pil.si/forumi/igralnica/stetjee
tk de nehite fejkat lol, kr obviously ne boste prsl tok dalec kokr jst
nsn joke haahaha
tk de nehite fejkat lol, kr obviously ne boste prsl tok dalec kokr jst
nsn joke haahaha
1
🕒
Hja…jaz ne najdem več svoje objave, kar izginila je naenkrat, ne vem zakaj. Ampak npr. Karolina je isto objavo naredila kot ti. Pač #nohate.
Hej!
Naročena. Pa vidim, da imava enako objavo v Igralnici, in sicer štetje. Pač oprosti, nisem vedela, da imaš tudi ti že enako objavo... upam, da mi boš oprostila.
Lepo se imej in čavči! :relaxed:
Naročena. Pa vidim, da imava enako objavo v Igralnici, in sicer štetje. Pač oprosti, nisem vedela, da imaš tudi ti že enako objavo... upam, da mi boš oprostila.
Lepo se imej in čavči! :relaxed:
0
🕒
hejj kako sii, srecno pri vseh ocenjevanjih ce jih mas :))
0
🕒
a so vasi starsi loceni
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
Omg, tudi nate nisem naročena! I´m so sorry! ...


