Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Moje življenje 1. del

Moje življenje 1. del

2
Zdravo!
To je moj novi blog MOJE ŽIVLJENJE! Upam, da vam bo všeč! Danes bom govorila o moji nesreči na *roza*TABORU ZA NADARJENE.*roza*
Bil je petek :smirk:. V šolo smo normalno prišli kot vsaki dan. Imeli smo mensezdi 2 ali 3 ure pouka. Potem smo se odpravili z busom v Mursko Soboto. :bus: Tam smo razpakirali. Imeli smo uvod in razne delavnice. Do večera smo bili prosti:wink:!!! V soboto smo tudi imeli neke delavnice in smo šli v skupine in so nas spustili same v Mursko Soboto:scream::fearful::cold_sweat:!!!! Morali bi reševati en kviz o raznih destinacijah ampak so nas tisti iz višjih razredov vodili v trgovine...Ni mi bilo prijetno!!! Sploh niso skrbeli za nas! +dež je šel in smo z 2x prevelikimi nekimi bundami/zaščitami mogli hodit okrog...:closed_umbrella::sweat_drops:V nedeljo smo pa šli 20km s kolesi. In jaz imam astmo in me je kakih 10 minut preden bi končali in prišli nazaj sem dobila NAPAD ASTME!!!! :dizzy_face::sweat::cold_sweat::scream:Začelo me je dušiti:dizzy_face:, vrtelo se mi je in nič nisem videla. MOGLA PA SEM VSEENO VOZIT KOLO!!!Potem sem letela v sobo in vzela zdravilo ventolin...Bilo je boljše in prišli so normalno starši po nas vse okoli 14:00-15:00. To je bilo v 5. razredu...:no_mouth:
Bye!!!! Upam, da vam je zanimivo! :smirk:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kul, tudi jaz imwm astmo, ampak dobim napad če so pršice in tudi uporabim ventolin, tko da imava tudi to skupno:wink:
0
 
Hvala imava ma veliko stvari skupnih!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla:green_heart:
Super blog!
0
 
Hvalaaaaaaaaa!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov blog


Objava:

Za moje SUPER pilovke! 2. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Za moje SUPER pilovke! 1. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Book (ne šolske😝😝) 1. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Miklavž

Ogledov: 54 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

My fav pesmi ta teden!!!! 7. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

ShaveBook.com

Ogledov: 100 Odgovorov: 4
 
10
Maricaaaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vprašanje

Hej.
kaksni nacini samozadovoljevanja obstajajo? ali mi jih lahko opisete? pa js ne stekam tisto jahanje poustra. kako to zgleda?
lp, maricaaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(41)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(16)
Šport me na sploh ne zanima.
(24)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

ii kjutii bahah js sm tut tofife dobla ahahah
 
Glasujem za Moano 2. del! :heart::heart::heart::heart:
 
res:kissing_heart::relieved::relaxed::upside_down::kissing_closed_eyes::blush::grinning::g
 
jst sm dubla itsga čoko božička pa isto sm ...
 
ooo zlo lepoo zdej si že profi fotografinja ...
 
Pretežka odločitev... Ok, Junaki 5. razreda. ...
 
Jutri bom siten kot pes! Moja najljubša ...
 
aaa, pikica res obožujem lovjuu:heart:
 
Fuuuul dooobrrr!!!!!!!!!!!!!!!Spremljam!!!!!!:grinning::hugging::hugging::grinning::grinni
 
O koook dobr pa lepooo!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cla