Veseli šolka
Težave niso stop znaki, so le smernice.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
narocena<33
1
🕒
Sem videla da si ti še nisem naročla. Pa a maš cajt za klepet?
1
🕒
V šoli delate neke obraze iz kolaž papirja, ti narediš eno punco z zlo skravžljanimi laski. In potem ti ljubezen tvojega življanja reče, da zgleda kot France Prešeren.
3
🕒
Kako si:blush:
1
🕒
naročena :blossom:
1
🕒
hvala
1
🕒
Katera je vaša najljubša epizoda prijateljev?
0
🕒
the one with a christmas armadillo
al pa k se ross tanna, pa ko mata chandler pa joey fotelje, ross si pobeli zobe, ono ko se spominjajo zahvalnih dni (velik jih je)
al pa k se ross tanna, pa ko mata chandler pa joey fotelje, ross si pobeli zobe, ono ko se spominjajo zahvalnih dni (velik jih je)
Nism pogledala do konca ker mi neki steka in ne morem. Drgac pa kako se vi vsega spomnete js ce me zdej uprasas se ne spomnem skor nobene k sm jo gledala pa use so mi ble ful dobre ToT
Meni je ful všeč tist del ko ross rachel in chandler premikajo kavč po stopnicah in se jim zatakne
pivot 🤣
pivot 🤣
Kateri izmed stranskih likov serije Friends ti je najbolj simpatičen?
0
🕒
jaa Janice je tak annoying ampak lowk je smesna, pol pa se oni od Phoebe fant (ahh kak se nemrem spomnit kak mu je ime) ko reče da se je preimenovala v princeso consuelo banana vrečo on pa v kup dreka
Ja ime mu je Mike od Phoebe fant.Men je tudi ful lusana Ema.Samo Gunter je res smešen sploh v prvih sesonah.Nemorem verjeti da vsi vi gledate Friendes tko prvo sem mislila da samo jaz pol je moja paralelka in sva ful fenici zdej sem pa ugotovila da vsi v to gledate!!!Kok sem vesela.Pa že ful dolgo so uspešnica.Mislim jaz sem začela gledat ker se mi je zdel smešno ko je to gledala moja mami.
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
Omg, tudi nate nisem naročena! I´m so sorry! ...


