Ojla!
Pozdravljeni v mojem blogu, MY HAPPY EVERDAY BLOG:heart:. Že STO let nisem pisala bloga, in res se veselim, da bom spet lahko z vami delila izkušnje, dogodivščine, spomine... in veliko nasveto, idej,... Aja pa kdor še ne ve, jaz sem Power Girl, samo blog bom pisala iz drugega računa. Za začetek bi povedala nekaj mojih najljubših stvari:
===============
NAJ. BARVA ~ Rdeča:
https://images.app.goo.gl/j1C4kudUuZXZnktk9
NAJ. GLASBILO ~ Klavir:
https://images.app.goo.gl/Pf4ZeMCoU6HHY24K8
NAJ. ŽIVAL ~ Veverica:
https://images.app.goo.gl/mXtgZX7EBmHY3P3p7
NAJ. IGRAČA ~ Plišaste igračke:
https://images.app.goo.gl/cSgxpCF5g6GqnuTm8
NAJ. EMOJ ~ "Objemček" emoj: :hugging:
NAJ. ŠPORT ~ Gimnastika:
https://images.app.goo.gl/FUnYQSwzvSV3WjUm6
NAJ. HRANA ~Sladoled:
https://images.app.goo.gl/grV7cFETryVYhm239
NAJ. PIJAČA ~ Malinovec:
https://images.app.goo.gl/GjRhFqtZdT92AwZK7
NAJ. FRAZA ~ Bodi to kar si!:
https://images.app.goo.gl/6DnaxeLqFs2ZrW1z9
===============
No, to je nekaj mojih najljubših. Ko smo že pri mojih najljubših stvareh... Moj najlubši letni čas je poletje, saj OBOŽUJEM kopanje in sonce:sun_with_face::sunrise_over_mountains::swimmer:. V šoli je moj naj. predmet šport, rada pa imam tudi likovno in glasbeno umentost ter slovenščino. In še ena zanimivost o meni: vsa moja najljubša sadja so rdeče barve (lubenica, maline, jagode...):watermelon::strawberry::cherries:. Če bi me vprašali, kaj bi delala svojih zadnjih 24 ur na Zemlji, bi bil moj odgovor enostaven: petje, ples, čas z družino in prijatelji, ter največja nočna zabava kar sem jo doživela. In najbrž bi povedala svoji simpatiji, da mi je všeč:wink:. Naročena sem na pil in brez odlašanja vam lahko povem, da je to NAJBOLJŠA REVIJA EVER! Kakor sami pravijo: revija, ki res razume najstnike!
***************
Za konec bom dodala še nekaj meni najljubših pesmi:
ROAR: https://youtu.be/CevxZvSJLk8
SHAKE IT OFF: https://youtu.be/nfWlot6h_JM
ONE KISS: https://youtu.be/DkeiKbqa02g
Najbrž ste opazili, da obožujem POP glasbo. Nemaram pa JAZZA.
***************
No, to je za danes to. Ti je bila objava všeč? Pritisni srček:heart: in komentiraj:speech_balloon:. Lepo se imejte in se slišimo kmalu!
Lep pozdrav, Power Blog
Pozdravljeni v mojem blogu, MY HAPPY EVERDAY BLOG:heart:. Že STO let nisem pisala bloga, in res se veselim, da bom spet lahko z vami delila izkušnje, dogodivščine, spomine... in veliko nasveto, idej,... Aja pa kdor še ne ve, jaz sem Power Girl, samo blog bom pisala iz drugega računa. Za začetek bi povedala nekaj mojih najljubših stvari:
===============
NAJ. BARVA ~ Rdeča:
https://images.app.goo.gl/j1C4kudUuZXZnktk9
NAJ. GLASBILO ~ Klavir:
https://images.app.goo.gl/Pf4ZeMCoU6HHY24K8
NAJ. ŽIVAL ~ Veverica:
https://images.app.goo.gl/mXtgZX7EBmHY3P3p7
NAJ. IGRAČA ~ Plišaste igračke:
https://images.app.goo.gl/cSgxpCF5g6GqnuTm8
NAJ. EMOJ ~ "Objemček" emoj: :hugging:
NAJ. ŠPORT ~ Gimnastika:
https://images.app.goo.gl/FUnYQSwzvSV3WjUm6
NAJ. HRANA ~Sladoled:
https://images.app.goo.gl/grV7cFETryVYhm239
NAJ. PIJAČA ~ Malinovec:
https://images.app.goo.gl/GjRhFqtZdT92AwZK7
NAJ. FRAZA ~ Bodi to kar si!:
https://images.app.goo.gl/6DnaxeLqFs2ZrW1z9
===============
No, to je nekaj mojih najljubših. Ko smo že pri mojih najljubših stvareh... Moj najlubši letni čas je poletje, saj OBOŽUJEM kopanje in sonce:sun_with_face::sunrise_over_mountains::swimmer:. V šoli je moj naj. predmet šport, rada pa imam tudi likovno in glasbeno umentost ter slovenščino. In še ena zanimivost o meni: vsa moja najljubša sadja so rdeče barve (lubenica, maline, jagode...):watermelon::strawberry::cherries:. Če bi me vprašali, kaj bi delala svojih zadnjih 24 ur na Zemlji, bi bil moj odgovor enostaven: petje, ples, čas z družino in prijatelji, ter največja nočna zabava kar sem jo doživela. In najbrž bi povedala svoji simpatiji, da mi je všeč:wink:. Naročena sem na pil in brez odlašanja vam lahko povem, da je to NAJBOLJŠA REVIJA EVER! Kakor sami pravijo: revija, ki res razume najstnike!
***************
Za konec bom dodala še nekaj meni najljubših pesmi:
ROAR: https://youtu.be/CevxZvSJLk8
SHAKE IT OFF: https://youtu.be/nfWlot6h_JM
ONE KISS: https://youtu.be/DkeiKbqa02g
Najbrž ste opazili, da obožujem POP glasbo. Nemaram pa JAZZA.
***************
No, to je za danes to. Ti je bila objava všeč? Pritisni srček:heart: in komentiraj:speech_balloon:. Lepo se imejte in se slišimo kmalu!
Lep pozdrav, Power Blog
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Suep je! Lajkam in komentiram!
0
Princess
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Carski blog! Lajkam, komentiram in spremljam!!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo dober blog:purple_heart:
Panda sem:panda_face:
Panda sem:panda_face:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Waw!!!
Zelo mi je všeč!!!
Spremljam!
Moj lajk je 8:heart::heart::heart::heart:
Zelo mi je všeč!!!
Spremljam!
Moj lajk je 8:heart::heart::heart::heart:
0
Moj odgovor:
lololo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
jahanje
hejj
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(10)
Enako kot prej.
(14)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pilov blog